HD7850 alınır mı?

Güncel durum şarta göre çok iyi bir fiyat aslında.

750 Ti'dan daha güçlü olduğunu düşünürsek ve şu piyasaya bakacak olursak 400₺ gayet makul bir fiyat diyebiliriz.

PSU yeterliyse alabilir arkadaş. @fromhell1 bu kart ile Cyberpunk oynamıştı. :)

Tabi onda 2 GB modeli vardı.
Evet, sisteminiz diğer bakımlardan yeterli ise 25 FPS civarı oynayabilirsiniz. O fiyata bulduysanız direk alın bu arada.

Ben de 280 liraya HD 6850 için anlaştım :) aralarında çok fazla fark yoksa adamda iki tane var aynı karttan, birini ben alıyorum diğerini de sana ayırtayım mı?
Not: Adamı tanımıyorum :) Letgo'dan anlaştım.

Bayağı zaman geçmiş ama olsun şu anki sisteminizle oyun performansınız nedir yazar mısınız rica etsem GTA 5 falan denediyseniz?

Bayağı zaman geçmiş ama olsun şu anki sisteminizle oyun performansınız nedir yazar mısınız rica etsem GTA 5 falan denediyseniz?

900P düşük ayarlarda ortalama 40 - 45 FPS alıyorum ama ekran kartım kendini tam kullanmıyor. Yani işlemcimin yetmemesinden dolayı ekran kartım tam performans çalışmıyor. Sırf kullanım artsın diye, ayarları Very High'a çektim. Texture ayarlarını Very High yaptım sadece, FPS ise yine 30 civarlarına geldi :)

900p düşük ayarlarda ortalama 40 - 45 FPS alıyorum ama ekran kartım kendini tam kullanmıyor. Yani işlemcimin yetmemesinden dolayı ekran kartım tam performans çalışmıyor. Sırf kullanım artsın diye, ayarları Very High'a çektim. Texture ayarlarını Very High yaptım sadece, FPS ise yine 30 civarlarına geldi :)

Hmm ben Q9400 işlemci almayı düşünüyorum veya Xeon da olabilir ama Xeon'da kararsız kaldım beceremem falan diye ama olabilir ekran kartı ise R7 240 veya senin ekran kartı modelinden falan alırım performans açısından kararsız kaldım yine de.

Öğrenciyim bahanesiyle o paraya RX 460 alırsınız HD serisi çöptür.
Hocalarım HD7850 Sapphire marka 1 GB 256 Bit ekran kartı 400₺ anlaştım, sizce alınır mı? Çok temiz olduğunu hiçbir sorunu olmadığını söyledi satıcı.
O paraya RX 460 var asla alınmaz. isterseniz atayım O kart çöpten başka bir şey değil

Son düzenleme:
2 GB olsa alınabilir ama 1GB olan model 400TL kesinlikle etmez ve neredeyse her oyunda sorun yaşarsınız.
Hocam kendiniz denediniz mi? Sorun olacağına emin misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda çok sorun olmuyor gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı