HD7850 FIFA14 ekran titreme sorunu

Driverda çok denedim olmadı genede sen konu açtın mı hiç başka yerlerde? Cözüm bulan olmadı mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun ile bende karşılaştım. Pencere modunu keşfettim senin gibi sorun olmuyodu o şekilde oynarken. Güncel driver yerine hd7850 nin kutusundan çıkan driverını yükledim fark ettim o sorun ortadan kalkıyor. Fakat yok ben güncel driver kullanıcam dersen. Radeon pro programını indiriceksin kuracaksın. Programdan fifa 14 ün exe sini seçeceksin ayarlamaları, nerelere tiklemeni resimli paylaşım yapabilirim. Lakin en basit yöntem güncel driverını silip ve ati ve amd kalıntılarını da silip. Hd7850 nin kutusundan çıkan driverını yüklemek daha basit çözümdür. Pek çok forumlarda bu sorunu yaşayan arkadaşlar olmuş umarım bu sorunu yaşayan herkese yardımcı olmuşumdur. İyi eglenceler. Not: vga monitör kullananlar bu sorunla karşılaşır.

Son düzenleme:
Windows 8.1'e geçip, 14.6 beta driver'ını kurun. Sonra Originden "Repair game" diyerek, oyunun eksik dosyası var mı, onu kontrol edin. Hangi işletim sistemini kullanıyorsanız, sistem güncelleştirmelerinizi kontrol edin. Yapılmamış güncelleme varsa, onları yapıp, sisteminizi yeniden başlatın.

Not : Yada sadece, V-SYNC ayarını kapatın ve Framerate ayarını "No Limit" şeklinde ayarlayın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı