HD7850 Sistem için PSU önerisi

Anladım, 100 TL daha çıkarsan bu var, pazarlık payı var diyor, onu da düşünebilirsin:

Maalesef aradım aradım 250 TL'ye eli yüzü düzgün güç kaynağı bulamadım. Bu var bir tek.

Şu anki kasada 250W PSU var onu satabilir miyim sizce?

@Pysi Developer Everest olsa bile 40-50 TL'ye satabilirsin diye düşünüyorum. Az da pazarlık yapar 310-320 TL'ye getirebilirsen VX Plus'u alırsın. Kazançlı kapatmış olursun PSU işini.

Anladım hocam teşekkür ederim ilginiz için. Aydınlattınız beni. Bayağı kör alıcıyım. Donanım bilgisinde kendimi geliştirmeye çalışacağım.

@shinei Hocam sormayı unutmuşum, rahatsız ediyorsam kusura bakmayın. Bir daha yeni konu aç miyim dedim. IPX41-D3 anakartına uyuyor bu PSU değil mi?

Son düzenleme:
@Pysi Developer hayır, ne rahatsız etmesi? 🙂 Her zaman yardımcı olmak için buradayım, istediğin zaman beni etiketleyebilirsin.

Anakartın 20+4 pin ATXPWR soketi var, uyar. Bazı HP anakartlarda o yuva olmayınca işler karışıyor ama durum burada öyle değil. Sorunsuz montajını gerçekleştirip kullanmaya başlayabilirsin sistemini.

@Pysi Developer hayır, ne rahatsız etmesi? 🙂 Her zaman yardımcı olmak için buradayım, istediğin zaman beni etiketleyebilirsin.

Anakartın 20+4 pin ATXPWR soketi var, uyar. Bazı HP anakartlarda o yuva olmayınca işler karışıyor ama durum burada öyle değil. Sorunsuz montajını gerçekleştirip kullanmaya başlayabilirsin sistemini.
Teşekkür ettim yardımın için.İyi akşamlar dilerim.

@shinei Hocam tekrardan merhaba. Bu Aerocool markalı PSU'nun satıcısı saatlerdir cevap vermiyor ve WhatsApp'ta kullanmıyor. Benim işim acele olduğundan, kargosuydu falan uzuyor. Acaba müsait iseniz 300-400TL arası bakabilir misiniz? Ben baktımda bir sürü marka var iyilerini anlayamadım.

Son düzenleme:

İkisiyle de anlaşamazsan:

İkisiyle de anlaşamazsan:

Hocam kralsınız vallahi çok teşekkür ederim.

@shinei Hocam param güvendeye ikna edemezsem dolandırma ihtimalleri yüksek mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı