HD7870 vs GTX 760

Bütçe
850TL

Cuvas

Centipat
Merhabalar, sistem topluyordum ve bütün parçaları söyledim fakat geriye ekran kartı kaldı ve onu da 2. el alacağım.
Sadece idarelik kart olacak piyasaya düzelince daha iyisini alabilirim ve daha çok yazılımla uğraşıyorum. Arada canım sıkılır GTA 5, ETS 2 falan oynarım en azından Low'da oynatsa bile yeterli.
İşlemci: Ryzen 5 3600.

Ekran kartı özellikleri:

GTX 760 2 GB 850TL.
HD7870 2 GB 850TL.
İkisinin de kutusu var.

Sizce hangisini almalıyım? Hangisi daha performanslı? Dediğim gibi idarelik olacak iş görsün yeter ayrıca bütçem ekran kartı için en fazla 850TL sahibinde get ile alacağım öneriniz varsa onu da alabilirim.
Başlığı 2. el ekran kartı önerisi yapabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, sistem topluyordum ve bütün parçaları söyledim fakat geriye ekran kartı kaldı ve onu da 2. el alacağım.
Sadece idarelik kart olacak piyasaya düzelince daha iyisini alabilirim ve daha çok yazılımla uğraşıyorum. Arada canım sıkılır GTA 5, ETS 2 falan oynarım en azından Low'da oynatsa bile yeterli.
İşlemci: Ryzen 5 3600.

Ekran kartı özellikleri:

GTX 760 2 GB 850TL.
HD7870 2 GB 850TL.
İkisinin de kutusu var.

Sizce hangisini almalıyım? Hangisi daha performanslı? Dediğim gibi idarelik olacak iş görsün yeter ayrıca bütçem ekran kartı için en fazla 850TL sahibinde get ile alacağım öneriniz varsa onu da alabilirim.
Başlığı 2. el ekran kartı önerisi yapabilir misiniz?
Gtxx 760 %4 daha performanslı ve sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

YouTube test videolarında çok fark yok gibiydi ikisinden biri olabilir.
Amd bazı ekran kartlarında sıkıntı var eğer bu kartta kronik sıkıntı yoksa amd alabilirsin. İkisi aynı ama amd bazı kartları kronik sıkıntılı araştır derim.

Geri
Yukarı