HD7870XT sisteme idarelik Everest 350W PSU takılır mı?

Bence hiç kullanmayın çünkü ucuz PSU'lar her an bir sorun çıkartabilir bir de 350W oluşuna bakmayın tam olarak vermez onu sistem yüke bindiğinde restart atar ve parçalara zarar verebilir.

Bence hiç kullanmayın çünkü ucuz PSU'lar her an bir sorun çıkartabilir bir de 350W oluşuna bakmayın tam olarak vermez onu sistem yüke bindiğinde restart atar ve parçalara zarar verebilir.

Hocam 1 1.5 hafta falan idare etmem gerekiyor. i5 3470 ekran kartsız çalışır mı birkaç hafta öyle idare edebilirim.

Bu tür PSU'ları bırakın birkaç günü haftayı yıllarca kullanan insanlar var. Her an sorun çıkarma ihtimali olsa da her zaman çıkaracak diye bir şey yok. Ben sorun olacağını sanmıyorum kısa bir süre kullanımdan fakat bu süre içerisinde yaşanabilecek herhangi bir şanssızlığın sisteminize zarar verebileceğini göz önünde bulundurun.

Bu tür PSU'ları bırakın birkaç günü haftayı yıllarca kullanan insanlar var. Her an sorun çıkarma ihtimali olsa da her zaman çıkaracak diye bir şey yok. Ben sorun olacağını sanmıyorum kısa bir süre kullanımdan fakat bu süre içerisinde yaşanabilecek herhangi bir şanssızlığın sisteminize zarar verebileceğini göz.
Bu tür PSU'ları bırakın birkaç günü haftayı yıllarca kullanan insanlar var. Her an sorun çıkarma ihtimali olsa da her zaman çıkaracak diye bir şey yok. Ben sorun olacağını sanmıyorum kısa bir süre kullanımdan fakat bu süre içerisinde yaşanabilecek herhangi bir şanssızlığın sisteminize zarar verebileceğini göz önünde bulundurun.

Sadece Google sotify Discord'da duracagim.

Hocam kartı sipariş verdim çalışıp çalışmadığını öğrenmek için bir kerelik takıp kontrol edip çıkarsam yine sorun olur mu?

Hocam kartı sipariş verdim, çalışıp çalışmadığını öğrenmek için bir kerelik takıp kontrol edip çıkarsam yine sorun olur mu?
Bahsettiğim gibi şans işi. Sorun olacağını sanmıyorum fakat her zaman bir ihtimal olduğunu göz önünde bulundurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı