HD7950 DirectCU II mi GTX670 DirectCU II mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

115

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Valla gtx 670 tavsiye ederim. Çünkü neden? hem Watt başına daha yüksek 7950 den, hemde performans olarak.

d3304d46_wtf..PNG
21_797_gpu-z.png

GPU-Z den'de anlaşılacağı gibi... Gtx 670 daha az güç tüketiyor, nanometre teknolojileri aynı. Fakat gtx 670 daha az güç yüketiyor. Tdp değeri daha az. Bu durumda tabiki gtx 670 diyorum.

Dayanıklılık olarak, iki kartın'da en az 3 sene idare edeceğini düşünüyorum. İdare etmese bile garanti diye bir şey var.

Arkadaşım benim anlamadığım, bu kadar yüksek özellikte bir ekran kartı'nı ne yapacaksın? Şuan sana Hd6850 1GB 256 bit bunu gözüm kapalı öneririm... Nedeni'ni soracak olursan, artık hiçbir türlü teknoloji'nin nereye gittiğini kestiremiyoruz. Önerdiğim ekran kartı seni 2 sene sorunsuz idare edecek gibi görünüyor. O yüzden paran cebinde dursun daha sonra ne yapacağına karar verirsin. Belki croosfire yapma imkanın doğacak, yeni nesil bir ürün alıp elindeki'ni de değerlendirebilirsin diye düşünüyorum.

GTX 670 %15 Daha iyi. HD 7950 Sadece bellek olayında iyi. Ekran kartındanda ise bellek gereksiz olduğu için GTX 670 benim görüşüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı