HD7990 mı GTX690 mı ARES2 mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla ben nvidia'cı olarak GTX690'ı tercih ederim çıkarsa Titan Z'yi çünkü driverlar vb. kaliteli.

Ama Titan Z'nin 12GB'lik hafızasını duyunca ne işe yarayacak (?) diye bir düşündüğüm de oldu.

Alamayacağınız kartlar üzerine boşa kafa yormayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alamayacağım derken neyi kastettin anlamadım ama alabileceğimi de söylemeliyim. Bu kadar gayret isteyen bir yeteneğe sahibim :D
Bence de sahipsiniz. :D Şayet üniversiteden sonraki hayalim çok da yüksek değil. Bilgisayarıma ayıracağım bütçe 20.000TL kadar olacak. :D

Bence de sahipsiniz. :D Şayet üniversiteden sonraki hayalim çok da yüksek değil. Bilgisayarıma ayıracağım bütçe 20.000TL kadar olacak. :D

Abi o değil de Battlefield 4 felan oynuyor musun ? Ekran kartlarımız neredeyse aynı. Örneğin ben BF4'ü 1440x900'de AA açık olarak oynuyorum kasmadan.

Abi o değil de Battlefield 4 felan oynuyor musun ? Ekran kartlarımız neredeyse aynı. Örneğin ben BF4'ü 1440x900'de AA açık olarak oynuyorum kasmadan.
BF3 800x600 high 30-50fps. Ama 1360x768 low'da 20-30fps. Bir de OC yaptım. En yakın zamanda onu da upgrade yapacağım. BF4'ü denemedim. Açıkçası korktum. :D

Öğrencilik bittikten sonra inş. 10000 TL'ye yakın PC toplarım herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı