HDD 7 yıl çalışmış görünüyor

Yer
Nazilli.
Daha fazla  
Meslek
Technopat'ta gezinmek.
Arkadaşlar bu linkteki ürün aldım fakat şimdi Crystal diks infoya bakınca şok geçirdim. Sizce iade etmeli miyim? İade etmek istemiyorum. Şahsen çok fazla şey indirdim. Bunları indirmem 13 günümü aldı. Bugün 13.yani HDD'nin.
Not: HDD sorunsuzca çalışıyor herhangibir sorun olmadı. Okuma yazma hızları sabit 110 MB. Ayrıca çok sessiz ve 20 derecede çalışıyor. İade edersem gene alacağım HDD'nin bu şekilde gelmesinden korkuyorum.
@Samotne Ciasteczka @MisakiTaro @TÇB @RPM

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (60).png
    Ekran Görüntüsü (60).png
    691,2 KB · Görüntüleme: 157
Son düzenleme:
Arkadaşlar bu linkteki ürün aldım fakat şimdi Crystal diks infoya bakınca şok geçirdim. Sizce iade etmeli miyim? İade etmek istemiyorum. Şahsen çok fazla şey indirdim. Bunları indirmem 13 günümü aldı. Bugün 13.yani HDD'nin.
Not: HDD sorunsuzca çalışıyor herhangibir sorun olmadı. Okuma yazma hızları sabit 110 MB. Ayrıca çok sessiz ve 20 derecede çalışıyor. İade edersem gene alacağım HDD'nin bu şekilde gelmesinden korkuyorum.
Sağlık durumu mükemmel değil ve okumada bir sürü hata var. Senin yerinde olsam 2 dakika durmam. Benim 14 senelik HDD'm daha iyi durumda bundan.

Elaf shop kadar kötü bir HDD satıcısı yok. @oguz sasi WD Blue almıştı. Bozuk çıkmıştı. :ROFL:

İade edin, başka satıcıdan alın. Keşke almadan sorsaydınız.

Sordum hocam buradan alın demişlerdi.
Fakat 160TL'ye HDD önerebilir misiniz hocam yoksa alamam.

Revize edilmiş gibi duruyor, 500 GB WD Blue ve Barracuda'da çok rastladım bu duruma.

Mümkünse iade edin ama sağlamsa kullanılabilir gibi.

HD Tune ile tam disk sağlığı taraması yapıyorum şu an da hocam. Şahsen iade etmemek istiyorum çünkü 8Mbit internete sahibim ve tüm her şeyi bile indirmedim daha 13 gün sürdü bunları indirmek.
https://www.hepsiburada.com/wd-cavi...wd5003abyz-p-HBV00000WBTCU?magaza=Ubm Bilişim bu disk alınır mı acaba?

Revize edilmiş gibi duruyor, 500 GB WD Blue ve Barracuda'da çok rastladım bu duruma.

Mümkünse iade edin ama sağlamsa kullanılabilir gibi.

HD Tune tarama testinde sıkıntı çıkmaz ise ne yapmalıyım sizce? HDD de oyun oynarken HDD kaynaklı bir takılma yaşamadım. Disk kasa fanının önünde olduğu için 20-25 derecelerde çalışıyor. Hız testi yaptığım okuma hızı 109MB okuması 102MB gördü.

Yeni konular

Geri
Yukarı