HDD bağlı ama BIOS'ta görünmüyor

Nymphe31

Decapat
Daha fazla  
Ben 1 hafta önce Hepsiburada üzerinden 1 TB Seagate HDD aldım (satıcısı hepsiburadaydı) ve SATA kablosu her şey bağlı ama diski başlatamış olarak görünüyor ve açılırken anakart yazısının olduğu yerde ve Windows açılma ekranında da bekliyor. Lütfen yardımcı olun.

Ve SATA kablosu belki bozuktur dedim değiştirdim ve hala aynı. Kablo SATA 1 de BIOS'ta not installed olarak görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD'ye elektrik gittiğine emin misin HDD minik bir titriyor mu elini verdiğinde.
Deniyeyim.
HDD'ye elektrik gittiğine emin misin HDD minik bir titriyor mu elini verdiğinde.
Yarın deneyeyim hem kapağın arkasında hemde yarın sınavlar var .( .
Çok az bi titreme var o büyük ihtimal fanın çok az bi fısırtı sesi var oda fanın olabilir. Birde açılırken dııt (1 sn sürüyor) diye bi ses geliyor
Deniyeyim.

Yarın deneyeyim hem kapağın arkasında hem de yarın sınavlar var.(.

Çok az bir titreme var o büyük ihtimal fanın çok az bir fısırtı sesi var oda fanın olabilir. Bir de açılırken dııt (1 sn sürüyor) diye bir ses geliyor

Evet güç gidiyor mikrofonla ses kaydı aldım kafa sesi geliyor

Son düzenleme:
Deniyeyim.

Yarın deneyeyim hem kapağın arkasında hem de yarın sınavlar var.(.

Çok az bir titreme var o büyük ihtimal fanın çok az bir fısırtı sesi var oda fanın olabilir. Bir de açılırken dııt (1 sn sürüyor) diye bir ses geliyor

Evet güç gidiyor mikrofonla ses kaydı aldım kafa sesi geliyor

Ozaman kabloda ya da HDD de sıkıntı var

Yeni konular

Geri
Yukarı