Çözüldü HDD biçimlendirilmiyor ve SSD kullanılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

barandqn

Decapat
Birkaç gün önce SSD aldım SSD'ye Windows'u kurdum birkaç gün dayandım sonra kızak aldım çıkardığım HDD'yi kızağa bağladım CD-ROM'a taktım ama çalışmadı sonra düşündük SSD'yi CD-ROM'a takalım HDD'yi ana yere takalım bu sefer çalıştı her şey tamam ama HDD'nin içindeki Windows duruyor format atmakla uğraşmak istenmiyorum acaba format atmadan SSD'deki Windows'u kullanarak HDD'yi biçimlendirebilir miyim?

BIOS'ta SSD gözükmüyor ama disk kontrolüne baktığımda gözüküyor BIOS'tan yukarı çıkararak deneyeyim dedim cdroomu ama değişen bir şey yok aynı şekilde HDD'deki Windows'u çalıştırıyor.
Benim amacım HDD'yi biçimlendirmek ve SSD'deki Windows'u kullanarak HDD'yi depo olarak kullanmak.
HDD'deki Windows'u silemiyorum veya biçimlendiremiyorum izin vermiyor.

Disk1.png
Disk2.png
Disk3.png

Çözüm
Elinizde format için USB var ise onunla biçimlendirmeyi deneyebilirsiniz. Disk bölümü geldiğinde ikisi de görünecektir, o kısımda HDD olanı biçimlendirmeyi deneyebilirsiniz.
Elinizde format için USB var ise onunla biçimlendirmeyi deneyebilirsiniz. Disk bölümü geldiğinde ikisi de görünecektir, o kısımda HDD olanı biçimlendirmeyi deneyebilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı