Çözüldü HDD değişimi sonrası PC açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XATESS

Hectopat
Daha fazla  
Benim eski bir bilgisayarım vardı. Fanlar dönüp dönüp duruyordu. Yeni PC aldım, eski hard diskime bakmak için bugün yeni bilgisayarıma taktım. Aynı sorun birden yeni bilgisayarda da oldu. HDD virüslüdür belki dedim de, daha önce bu işlemi bilen bir tanıdığım ile yapmıştık çalışmıştı. Yanlış takmış olabilir miyim acaba?

Çözüm
Fotoğraflarda taktığı gözüküyor.

Hayırlısı olsun hocam. Sıfır bir sistemde sorun oluşacağını sanmıyorum.
Umarım hocam Allah razı olsun uğraştınız o kadar.
Arkadaşlar sorun çözüldü. Ben betonda sadece PSU kablosunu takarak test ediyordum. Temassızlık olmuş sanırım. Kasayı masaya koyup çalıştırınca sorunsuz çalıştı. Hepinize teşekkür ederim yardımlarınız için.
SATA güç kablosu falan taktınız mı?

Hocam zaten bu PC bana yetmiyordu. Yeni PC alırım büyük ihtimalle. Ekran kartı, ram, işlemci, kasa , PSU, hepsi sağlam ve eski kasamda da ekran kartı var. 700 - 800 gibi bütçeye 4 çekirdekli pcler var. Onları alırım umarım. Çok teşekkürler yardımlarınız için. Gelişmeleri yazacağım.

Umarım hocam Allah razı olsun uğraştınız o kadar.
Arkadaşlar sorun çözüldü. Ben betonda sadece PSU kablosunu takarak test ediyordum. Temassızlık olmuş sanırım. Kasayı masaya koyup çalıştırınca sorunsuz çalıştı. Hepinize teşekkür ederim yardımlarınız için.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı