HDD düşünce zarar görür mü?

mansa

Decapat
Daha fazla  
Hard diskimi 10 cm'lik bir yükseklikten cam yüzeye düşürdüm (üst tarafına düştü) normalde cok dert etmezdim lakin diski bilgisayarı kaldırdığım için test etmek gibi bir sansim yok. Bu yüzden içime kurt düştü çok yüksekten düşmüş olmasa da zarar görme ihtimali var midir?

Zarar görme ihtimali var. Kafa atabilir, veya hiç çalışmayabilir. Denemen lazım.

Hard diskimi 10 cm'lik bir yükseklikten cam yüzeye düşürdüm (üst tarafına düştü) normalde cok dert etmezdim lakin diski bilgisayarı kaldırdığım için test etmek gibi bir sansim yok. Bu yüzden içime kurt düştü çok yüksekten düşmüş olmasa da zarar görme ihtimali var midir?
İhtimaller her zaman vardır. Ama pek sanmam 10 cm düşüşle bozulduğunu.

Hard diskimi 10 Cm'lik bir yükseklikten cam yüzeye düşürdüm (üst tarafına düştü) normalde cok dert etmezdim lakin diski bilgisayarı kaldırdığım için test etmek gibi bir sansim yok. Bu yüzden içime kurt düştü çok yüksekten düşmüş olmasa da zarar görme ihtimali var midir?

Hem cama hard disk düşüyor hem de içinize kurt düşüyor çok şanssızmışsınız be ya. :D

Zarar görse dahi kullanmadığın için bir sıkıntı olmaz. Müsait bir zamanda unutma test et.

Geri
Yukarı