HDD için en iyi ve hızlı Windows 10 sürümü

GO NETWORK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Merhaba arkadaşlar HDD için en iyi stabil Windows 10 sürümü 1511. Bundan sonraki sürümleri HDD kullanıyorsanız kullanmayın. 1511 sürümü HDD'de jet gibi çalışıyor aynı SSD gibi. Eski Win 7 bilgisayarınız varsa Win 10 1511 sürümüne geçebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam burada bir kısmı anlamışsın. Programlar artık 1607 sürümü ve üstünü destekliyor. Örneğin Photoshop CC 2018.

Onun için de bir çözüm var. Bu videoyu izleyin kurulum bu desteklemiyor diyor fakat bu yöntemi yapınca %100 açılıyor. Ben yaptım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SSD yok 1909 sürümünü kullanıyorum ve PC jet gibi çalışıyor.

HDD'de o kadar hızlı çalışmaz 1909 sürümü çok ağır ve yavaş çalışır. HDD'de 1511 sürümünden sonrakiler ağır ve yavaş.

HDD ve SSD bir tutulamaz.

Evet tutulamaz açılış hızı falan ama 1511 sürümünde Windows 10 HDD'de aynı SSD gibi hızlı çalışıyor sadece 10 sn falan fark var arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Imkansız gibi bir şey o. Açılış süresi falan uzun olmalı.
Evet açılış süresi biraz uzun 30~35 saniye falan. Ama oyunlar da hiç kasma, yavaş açılma gibi sorunlar yok.
Hdd de O kadar hızlı çalışmaz 1909 sürümü çok ağır ve yavaş çalışır hdd de 1511 sürümünden sonrakiler ağır ve yavaş
Valla bende hiçbir sıkıntı yok. Olsa söylerim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı