HDD İçindeki klasörlerin gözükmemesi

MelihOzubek

Hectopat
500 GB Hardiskim çalışmamaya başladı verdiği hata, unreadable. Bu hatadan dolayı içindeki klasorleri vs. goremiyorum ancak içinde olan oyun motoru klosorume kısayolla erişme imkanım oluyor, bu kısayolla sırayla Hardiskin içine girmeye çalışınca aynı hatayı veriyor. Ben bunu nasıl düzeltebilirim? Klasorler gözükmüyor ama erişebiliyorum.
1526408330211.png

1526408346988.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1-pc de virüs olabilir ve senin klasörlere girişini engelliyodur virüs taramasi yapabilirsin.
2-harddisk kısmen bozuk yani bad sector vb giderilebilir sikintisi varsa hdd tuneyle taratip bad sector çıkarsa low lewel format atabilirsin.
3- pc harddiskden silinmiş dosyalari silinmemiş gösteriyo olabilir yani windows sıkıntılı temizinden bi format işe yarayabilir.
4- harddisk fiziksel olarak bozulmuştur tek çare yeni harddisk 😁

Son düzenleme:
1-pc de virüs olabilir ve senin klasörlere girişini engelliyodur virüs taramasi yapabilirsin.
2-harddisk kısmen bozuk yani bad sector vb giderilebilir sikintisi varsa hdd tuneyle taratip bad sector çıkarsa low lewel format atabilirsin.
3- pc harddiskden silinmiş dosyalari silinmemiş gösteriyo olabilir yani windows sıkıntılı temizinden bi format işe yarayabilir.
4- harddisk fiziksel olarak bozulmuştur tek çare yeni harddisk 😁
HDD reovey tarzı programlar var onunla da kurtarabilir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı