HDD kendiliğinden kayboluyor

monaaaa

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Kingston SSD Segate HDD
Ekran kartı
GTX 1060 3GB
İşlemci
i5-3470
Merhaba, aylardır bu Allah'ın belasıyla uğraşıyorum fırlatıp camdan atmam an meselesi. Öncelikle Windows'um hard diske kurulu olduğu için bu gidip gelmelerde mavi ekranı şak diye karşıma çıkarıyordu. 4 5 dakikada 1, gittim Kingston SSD aldım Windows'u kurdum daha sonra 1TB'lık Seagate hard disk aldım dedim aynı sıkıntı olmaz kökten çözerim çözülmedi. Kabloya 50 lira para verdim dedim kablodandır güç motoru ve hard diskin anakarta giden kablolarını değiştirdim yine aynı sorun. "birçok kez formatlamayı denedim" yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler yardım için demek ki SSD'den şaşmıyıcaz.

SSD'nin de belli bir yazma sınırı var :D
O sınır dolduğunda bazıları hâlâ çalışmaya devam ediyor.
Technopat'taki Samsung SSD ile alakalı bir video vardı.
Bu da serinin başlangıcı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu ile hem alakalı hem de alakasız. Çünkü SSD asla bozulmaz algısı var birçok kişide sizde de biraz bu algı var.

SSD'nin de belli bir yazma sınırı var :D
O sınır dolduğunda bazıları hâlâ çalışmaya devam ediyor.
Technopat'taki Samsung SSD ile alakalı bir video vardı.
Bu da serinin başlangıcı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Konu ile hem alakalı hem de alakasız. Çünkü SSD asla bozulmaz algısı var birçok kişide sizde de biraz bu algı var.

Yok yani SSD asla bozulmaz demiyorum da adım gibi eminim ama HDD'den daha iyi olduğuna alıp böyle saçma sapan zarara geçireceğine beni SSD kullanmak en mantıklısı.

Yok yani SSD asla bozulmaz demiyorum da adım gibi eminim ama HDD'den daha iyi olduğuna alıp böyle saçma sapan zarara geçireceğine beni SSD kullanmak en mantıklısı.

Aynen öyle hocam. Ben bile HDD devrini yavaş yavaş bırakıyorum. M.2 SSD ile SATA SSD kullanıyorum. Bir tane daha 500 GB SSD alırsam beni bayağı götürür.

Geri
Yukarı