HDD kayboluyor

SAM1903

Decapat
Yer
ANKARA
Daha fazla  
Meslek
MUHASEBE
Merhabalar. Yaklaşık 3 4 ay önce aldığım HDD'de dün kaybolma sorunu yaşamaya başladım. Steam üzerinden oyun yüklerden yükleme durunca fark ettim bunu. Söküp hemen kabloları çıkartıp taktım belirli bir süre geldi sonrasında kayboldu bir daha. Ama BIOS'da gözüküyor. Sistemim SSD üzerine kurulu ama bu HDD'de yaşanan olay açılış kapanışta bilgisayarımı çok yavaşlattı özellikle yeniden başlatırken donmalar yaşadım. Sizce sebebi nedir bir fikri olan var mı acaba? Sabaha kadar bilgisayarı açık bırakıp yükleme yaptım sabah herhangibir sorun gözükmüyordu. Şimdiden teşekkürler.

Parçalardan çok anlamam teşekkür ederim yine de direk sistemle alakalı bir sorun olamaz mı acaba yavaşlama filan olunca o konuda şüphelendirdi beni.

Şu an işteyim akşam eve gidince atabilirim anca da aygıt yöneticisinde disk yönetiminde de gözükmüyor HDD. Yine de akşam atabilirim bakmak isterseniz.

Merhaba, bu sorun çözüldümü acaba aldığım hdd daha yeni sistemim ssd ye kurulu.
Hdd'ye bir şey yüklerken hdd kayboluyor bilgisayarım klasöründe veya disk yöneticisinde gözükmüyor. Ancak disk yöneticisine girip diskleri tarattığımda geri geliyor. Bunun sebebi ne olabilir yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim.

Geri
Yukarı