HDD kızağı nereden alınır?

Bazıları satmakta ama bazıları bu tarz şeylerle uğraşmıyorsa yoktur diye tahmin ediyorum ve internetten temin edebilirsiniz laptopunuza uygun ölçüde olanı alın

Ha pardon hocam o zaman zaten bilgisayarcıda büyük ihtimalle vardır ufak bir bilgisayarcı değilse.
İnşallah hiç uğraşmak istemiyorum bir kızak için internetten
Ha pardon hocam o zaman zaten bilgisayarcıda büyük ihtimalle vardır ufak bir bilgisayarcı değilse.

Hocam benim kendinden takılı gelen hard diskte hiç kızak falan yok bunu nasıl yapmışlar acaba. Fotoğraflarda çok gözüküyor mu bilmiyorum ama çekmeye çalıştım.
IMG_20220611_084618.jpg
IMG_20220611_084625.jpg
IMG_20220611_084553.jpg

Son düzenleme:
Gönderdiğiniz fotoğraf tam anlaşılır şekilde değil demek istediğiniz anlamadım bu video göz atıp bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kasanın kendi kızak kısmı yok mu?

Gönderdiğiniz fotoğraf tam anlaşılır şekilde değil demek istediğiniz anlamadım bu video göz atıp bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kasanın kendi kızak kısmı yok mu?

Kızak kısmı var ama bende kızak yok. Fotoğraftaki HDD de yani halihazırda takılı olan HDDimde de kızak yok. Ama hiç oynamıyor. Kızak olmadan nasıl takabilirim?

Kızak kısmı var ama bende kızak yok. Fotoğraftaki HDD de yani halihazırda takılı olan hddimde de kızak yok. Ama hiç oynamıyor. Kızak olmadan nasıl takabilirim?

Hocam ne kadar oynama olmasa da riske atmaya gerek yok diye düşünüyorum pahalı değil ise bir bilgisayarcıdan ya da internetten temin etme yönünde olacaktır fikrim.
Kızak kısmı var ama bende kızak yok. Fotoğraftaki HDD de yani halihazırda takılı olan hddimde de kızak yok. Ama hiç oynamıyor. Kızak olmadan nasıl takabilirim?

Hocam resimleri anladığım kadarıyla kızağı bağlama noktası var ama kızağınız yok bir kızak ile vidalari takarak sorunu çözerseniz.

Hocam ne kadar oynama olmasa da riske atmaya gerek yok diye düşünüyorum pahalı değil ise bir bilgisayarcıdan ya da internetten temin etme yönünde olacaktır fikrim.

Hocam resimleri anladığım kadarıyla kızağı bağlama noktası var ama kızağınız yok bir kızak ile vidalari takarak sorunu çözerseniz.
Anakart kutusunda şöyle bir şey buldum bu HDD takmak için mi acaba?
IMG_20220611_150711.jpg

Geri
Yukarı