HDD LED PW SW kabloları nasıl takılır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
00:36:45

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

11:25

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

00:39:40

Daha ne yapayım, evine gelip kendim mi takayım :)

Son düzenleme:
LED'ler haric hepsini taktım ledleri takmasam olur mu ? Ve yanlış yapmışsam bişe olur mu ?

İkili hdd led taktım. Reset ile pw'yi taktım. Tekli olan led yazanları takmadım sadece. 2 tane var tekliden de onlar kaldı.

- - - Güncellendi - - -

+ped ve -ped dışarıda kaldı arkadaşlar takmadım. Diğerlerini taktım bi sorun olur mu diğerlerinide yanlış yakmışsam ne olur ? Açayım mı pc yi ?

Power led derken ? HDD led var onun üstü boş ama pw sw ve reset sw dolu yanındaki jaklar tamamen boş ilk koyduğum resimde gözüküyor onlar oraya mı takılacak resim üzerinden yönlendirir misiniz ?

+P Led - P Led Onlar. Recep abinin koyduğu anakart resminden bunları yapabilirsiniz.

Tamamdır hepsini taktım eğer yanlış takmışsam ne olur açmayı deniyim mi ?

Recep abiye sorun o bilir. Ayrıca Power kablosunu yanlış takmışsanız açamazsınız zaten.

Arkadaşlar power 'a basıcam sizden yanıt bekliyorum video yardımcı oldu taktım hepsini ama yanlış takmıssam ne olur bozulur mu pc ? korkuyorum basmaya :)

Arkadaşlar küçük bir cevap kaldı yanlış takmışsam birşey olur mu ? Basayım mı ?

- - - Güncellendi - - -

Yanlış takarsam o kücük şeyler yakar mı pc yi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı