HDD mi almalıyım SSD mi?

SSD almanızı öneririm, aralarında ciddi bir fark var.

Biliyorum ama dediğim gibi oyunların hızlı yüklenmesi gibi bir takıntım yok depolama alanı olarak alacağım fazla para yok şu an elimde.

Çok fazla oynadığın oyun yoksa SSD daha mantıklı olur ilerisi için. Ama daha indirecek oyunun varsa HDD daha iyi olur sanki.

Oyun çok değil de yüksek boyutlu oyunlar olduğu için HDD almayı düşünüyorum 2 3 tane sabit oyunum olsa SSD alırdım.

Biliyorum ama dediğim gibi oyunların hızlı yüklenmesi gibi bir takıntım yok depolama alanı olarak alacağım fazla para yok şu an elimde.
Hocam dediğiniz gibi sadece depolama çok olsun diğerlerinden vazgeçtim diyorsanız HDD daha uygun. Ama her zaman ki gibi SSD her konuda önde ama fiyatı fazla.

Oyun çok değil de yüksek boyutlu oyunlar olduğu için HDD almayı düşünüyorum 2 3 tane sabit oyunum olsa SSD alırdım.

HDD yeterli olur. CS gibi oyunlar SSD'de, RDR2 HDD olabilir.

Verdiğin fiyat belli RPM değeri ve markasıda güzel al geç. Forumlarda yapilan yorumlara çok fazla takılma.

Geri
Yukarı