HDD önerisi

EmirhanAtar

Hectopat
240 GB SSD yetmediği ve hard disk bozulduğu için (Seagate 1TB 7200RPM) yeni bir hard disk almak istiyorum. Acaba öneriniz nedir?

Öneririm. WD hızlı ve sessiz diskler üretiyor. Ayrıca genelde (Normal kullanımda) 10 yıldan fazla çalıştığı olabiliyor. İmkanım olsa WD marka 500 GB bir HDD alırdım açıkçası. Sessizlik önemli benim için.

Ben yazmaktan yoruldum, siz bilmeden yorum yapmaktan yorulmadınız. P300 ve WD Blue varken Barracuda'dan uzak durulmalı, hele de "kaliteli" demeniz çok ironik.

Ben yazmaktan yoruldum, siz bilmeden yorum yapmaktan yorulmadınız. P300 ve WD Blue varken uzak durulmalı, hele de "kaliteli" demeniz çok ironik.
tm.

Bu makaleye inanmıyorsanız ben kullanıcı olarak söylüyorum, kötü bir disk. Bir kere alındıysa ve iade edilemiyorsa kullanılabilir ama almak için düşünülmez.

Bu makaleye inanmıyorsanız ben kullanıcı olarak söylüyorum, kötü bir disk. Bir kere alındıysa ve iade edilemiyorsa kullanılabilir ama almak için düşünülmez.
Kardeşim bende kullanıcı olarak söylüyorum seagate 500gb var mis gibi sessiz ve hızlı wd 320gb hdd var takır takır ses mi dersin hepsi var. :/

240 GB SSD yetmediği ve hard disk bozulduğu için (Seagate 1TB 7200RPM) yeni bir hard disk almak istiyorum. Acaba öneriniz nedir?

Toshibayı şuanda kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı yok gayet iyi fiyatına göre alınabilir

Geri
Yukarı