HDD olan laptopa SSD takınca Windows 8 açılış ekranında kalıyor

whoim

Picopat
Daha fazla  
HDD olan laptopa SSD takacağım ve içinde Win 8 yüklü. Takıyorum fakat Win 8 açılma ekranında takılı kalıyor. Biçimlendirmeyi deniyorum biçimlendirme de olmuyor. İçindeki Win dosyaları silinmiyor. Uygulamalar ile de denedim. HDD'de olan Win dosyalarını copy paste yapıp dosyaları değiştir yaptım yine takılı kalıyor. Nasıl düzeltebilirim ya da biçimlendirebilirim? Hiçbir şey yapamıyorum.

SSD sağlam mı peki? HDD'den sistemi açıp biçimlendirmeyi denediniz mi?
Sistem HDD ile açılıyor açıyorum takıyorum biçimlendir diyorum biçimlendirme tamamlanamadi diyor muhtemelen icinde işletim sistemi olduğu için farklı uygulamalar ile denedim siliniyor gözüküyor mesela sonra ciksr tak yada yenileme yapınca geri ilk haline dönüyor

Sistem HDD ile açılıyor açıyorum takıyorum biçimlendir diyorum biçimlendirme tamamlanamadi diyor muhtemelen icinde işletim sistemi olduğu için farklı uygulamalar ile denedim siliniyor gözüküyor mesela sonra ciksr tak yada yenileme yapınca geri ilk haline dönüyor
İşletim sistemi ile alakalı olduğunu düşünmüyorum Crystal Disk Info ile sağlığına bakabilir miyiz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı