HDD oyunlarda drop yaratır mı?

Eh

Henuz almadım alacağım laptopta hdd 1tb var 6 gb ram var ozellikleri oyun için makul durumda drop yeme riskim varmı ssd alımmı
Ha siz SSD - HDD olarak soruyorsunuz. O konu da bir fark görmezsiniz sadece oyun yüklenirken, kaydederken, (o da bazı oyunlarda) bölüm geçişlerinde falan fark eder ama o da kayda değer bir fark değil. (Ben ikisinde (SSD ve HDD) de oynadığım için bir ayrım görmedim)

Hayır, yeni ve sağlam bir HDD oyunlarda drop yaratmaz. Ama ömrünü doldurmuş bir HDD oyundan, oyuna drop yaptırabilir eski sistemimde çok yiyordum. :)

Hocam bende WD Blue 1 TB harddisk vardı sağlamdı ama genede drop yiyordum. Sonra gidip 250 GB SSD alıp oyunlarımı SSD'ye kurdum hem drop kalktı hem de yüklenme ekranları ciddi bir şekilde kısaldı şu an sistemimde 2 tane SSD var 1 tane daha eklemeyi düşünüyorum tüm kütüphanem 2 tane SSD'ye sığmadı 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı