HDD Sıfırlama nasıl yapılır?

Realsnchez

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize merhaba bir sorum olacaktı. Dün gece bilgisayarima Windows 10 format yükledim yuklerken de yanlış hatirlamiyorsam 3 secek vermistim hard disk sifirlamayla alakalı ben hard disk sıfirlansını secmistim. ama bugün C dosyasina yani Win kurulu oldugu diske eski dosyalarim hala yerinde duruyordu. bu diski nasıl komple sıfırlayabilirim veya sıfırlarken Windows silinir mi?

Arkadaşlar hepinize merhaba bir sorum olacaktı. Dün gece bilgisayarima Windows 10 format yükledim yuklerken de yanlış hatirlamiyorsam 3 secek vermistim hard disk sifirlamayla alakalı ben hard disk sıfirlansını secmistim. Ama bugün C dosyasina yani Win kurulu oldugu diske eski dosyalarim hala yerinde duruyordu. Bu diski nasıl komple sıfırlayabilirim veya sıfırlarken Windows silinir mi?

Hocam sistem kurulumuna başlarken C diskini tamamen silerek temiz bir şekilde kurulum yapabilirsiniz, yeniden kurun aksi halde başınız ağrır, kolay gelsin.

Hocam sistem kurulumuna başlarken C diskini tamamen silerek temiz bir şekilde kurulum yapabilirsiniz, yeniden kurun aksi halde başınız ağrır, kolay gelsin.
Nasıl yapacağımı biraz daha detaylı tarif etme şansın var mı hocam PC hakkında çok fazla bilgim olmadığı için tam anlamadım.

Bilgim yok diyorsun Windows 10 yükledim diyorsun. Bilgin yoksa niye kalkıştın böyle bir işe? Temiz kurulum yapman lazım yoksa bozuk regeditli Windows'la hep sorunlu şekilde kullanırsın bigisayarı.

Temiz kurulum rehberi var bu forumda.

Bilgim yok diyorsun Windows 10 yükledim diyorsun. Bilgin yoksa niye kalkıştın böyle bir işe? Temiz kurulum yapman lazım yoksa bozuk Regedit'li Windows'la hep sorunlu şekilde kullanırsın bigisayarı.

Temiz kurulum rehberi var bu forumda.

Temiz kurulumlu yaptığım halde bu sorunu yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı