Okunan kitap nasıl gizlenir?

Ya kişisel gelişim ya dağ sensin, insan insana gibi garip isimleri oluyor dalga geçerler falan hoşuma gitmediği için konu açtım da.
Okul ortamın nasıldır? Yani zorbalar falan gırtlak dolusu olan bir sınıfta mısın, yoksa sana bulaşmayan ama yolda görse selam vermeyen tipler mi? 2. dediğim ise pek takmazlar zaten. Ha hiç böyle bunlara benzer bir çevren yoksa senin psikolojik sorunun var demektir.
Manga okuyacağım ama ben de böyle oluyorum o yüzden okuyamıyorum okulda. Yapacak bir şey yok.
Üstte dediğim şey size de geçerli. İsteyen istediği yerde (⚫🟠grafik şeyler hariç) istediği şeyi okur, izler filan filan.

Okul ortamın nasıldır? Yani zorbalar falan gırtlak dolusu olan bir sınıfta mısın, yoksa sana bulaşmayan ama yolda görse selam vermeyen tipler mi? 2. dediğim ise pek takmazlar zaten. Ha hiç böyle bunlara benzer bir çevren yoksa senin psikolojik sorunun var demektir.

Üstte dediğim şey size de geçerli. İsteyen istediği yerde (⚫🟠grafik şeyler hariç) istediği şeyi okur, izler filan filan.

Yok ya onunla alakalı değil arkadaş çevrem çok yok sınıf 10 kişi zaten zorba da yok ama olay dalga geçmeleri ve siyah turuncu onunla da alakalı değil dediğim gibi kişisel gelişim.

Kitabın kapağına uygun boyutta bir kağıt kesin ve kapağın üzerine bantlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı