HDD Takınca PC Açılmıyor Format Atılmıyor

prohibir

Hectopat
Merhabalar Ben 1 Ay önce yeni bir PC aldım. Eski PC'de Win 7 64 Bit vardı çalışıyordu sadece özellikleri kötüydü. Daha sonra yeni PC alınca eskisini olduğu gibi çöpe attım HDD hariç. Şimdi o HDD içinde çok önemli dosyalarım vardı ve almak için yeni PC'ye taktım fakat ASUS yazısı geliyor sürekli doluyor ama açılmıyor. Format atmak istedim Windows 10 USB ayarladım fakat orada da siyah ekranda dönüp duruyor bazen mavi bir ekrana geçiyor ama daha da ilerlemiyor. Kapattığımda her şeyiyle düzgün çalışan ve özenle saklanan bir disk tamamen ölmüş demeyin bana onca şey varken içinde lütfen biri bir çözüm önersin.

Merhabalar ben 1 ay önce yeni bir PC aldım. Eski PC'de Win 7 64 Bit vardı çalışıyordu sadece özellikleri kötüydü. Daha sonra yeni PC alınca eskisini olduğu gibi çöpe attım HDD hariç. Şimdi o HDD içinde çok önemli dosyalarım vardı ve almak için yeni PC'ye taktım fakat ASUS yazısı geliyor sürekli doluyor ama açılmıyor. Format atmak istedim Windows 10 USB ayarladım fakat orada da siyah ekranda dönüp duruyor bazen mavi bir ekrana geçiyor ama daha da ilerlemiyor. Kapattığımda her şeyiyle düzgün çalışan ve özenle saklanan bir disk tamamen ölmüş demeyin bana onca şey varken içinde lütfen biri bir çözüm önersin.

Bilgiler kurtarılabilir ama ben tam anlamıyla sorunu anlamadım yeni aldığın PC'ye eski diskinle sistem mi kurmak onunla mı kullanmak istiyorsun yoksa 2.ci disk olarak takılı kalmasını mı?

Bilgiler kurtarılabilir ama ben tam anlamıyla sorunu anlamadım yeni aldığın PC'ye eski diskinle sistem mi kurmak onunla mı kullanmak istiyorsun yoksa 2.ci disk olarak takılı kalmasını mı?
Tek istediğim içindeki bilgileri yedeklemek sistem kurmak değildi amacım sadece2. Disk olarak açıp içindeki bilgileri alıcaktım ama malesefki giremiyorum hdd ye

Geri
Yukarı