HDD taktıktan sonra monitöre görüntü gelmiyor

Emre Bey GT

Centipat
Daha fazla  
RAM
Hyperx fury (8x2)2666mhz+3200mhz ddr4 cl16
SSD veya HDD modeli
Crucial 480 GB ssd // Western digital caviar blue
Ekran kartı
Gtx1660 super
Anakart
Gigabyte H310m h2.0
İşlemci
İ5 9400f 2.9hz 6 çekirdek
Merhaba, bu sabah bilgisayar sorunsuz bir şekilde çalışıyordu ve yeni aldığım HDD evime ulaştı HDD'yi bilgisayara güzelce taktım ve sonrasında bilgisayarı açtığımda monitöre ekran gelmedi. Sol üste analog ve HDMI yazısı gelip gelip gidiyor ve birkaç dakika sonra da ekrana kabloyu kontrol et yazısı geliyor kabloyu kurcaladım ettim falan şimdi kontrol et yazısı yok ama halada ekran gelmiyor simsiyah açılışta çıkan şeyler bile yok hiç gelmiyor yani ekran PC sorunsuz çalışıyor ama CTRL+Windows tuşu+Shift+b yapınca mesela o çıkan dıııt sesi geliyor. Yani çalıştığından eminim sadece ekran gelmiyor neden kaynaklı ve nasıl çözebilirim? Yardımcı olur musunuz? Sabahtan beri uğraşıyorum. Ekran kartını söküp takmayı BIOS pilini çıkartıp takmayı RAM'ları söküp takmayı vb birçok şey denedim çözemedim.

PSU da ne olabilirki acaba güçmü yetmiyor
Güç yetmiyor değil rampage psularda sata çıkışlarında akım dengesizliği olabiliyor bu da muhtemelen psuyu uçurabilir veya birtakım kabloları bozabilir diye düşünmekteyim kendi başıma gelen olaydan yola çıkarak. Güç yetmiyor değil yani olay biraz marka tercihi ile alakalı.

Geri
Yukarı