HDD'de kullanmak için Windows 10 sürümü önerisi

miracsnmz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, HDD kullanıyorum. Cihazım i5 2nesil 8GB RAM var kastırmayan oyun oynayabileceğim sürüm önerisi yaparsanız sevinirim.

Windows 10 1607 - 1709 gibi eski sürümler pek kasmaz ama harici bir antivirüs yüklemenizi öneririm, çünkü her sürümün 2 yıl gibi bir ömrü var, Kaspersky cloud free işinizi görür.

hocam pubg oynuycamda fakat windows 8.1 kurulu kurmuyor site üyeleriyle falan dcden iletişime gectim windows 8.1 desteklemiyor 10 kur dedi yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba arkadaşlar, HDD kullanıyorum. Cihazım i5 2nesil 8 GB RAM var kastırmayan oyun oynayabileceğim sürüm önerisi yaparsanız sevinirim.

Windows 10 Home kullanıyorum. Sistem de HDD var. Ancak RAM ve işlemci olarak iyi olduğu için sıkıntı olmuyor. 8.1 olabilir ancak onun da desteği kesildi. Sonradan tekrar format ile uğraşmaya gerek yok. LTSC sürüm olabilir diğer arkadaşın dediği gibi.

Ya LTSC kuracaksın ya da 1607 kuracaksın. Yalnız şunu da diyeyim. Sakın güncelleme yapma. Sistemin stabilitesi anında bozuluyor çünkü. Güncellemeler ne kadar gerekli falan dense de aslında güncellemeler ile sistemlerin dengesini bozuyorlar. Bu arada ekran kartı marka modelin nedir onu da yazar mısın? Çünkü eski sürüm Windows'lar da güncel sürücü kuramıyorsun. Sırf bu yüzden mecburen 22H2 kullanıyorum. 1607 sürümü kadar sağlam stabil ve latency değerleri düşük sistem kullanmadım şu ana kadar. Kullanacağım tek sürüm bu arada ama maalesef ne kadar yol denediysem de ekran kartı sürücüsünün son sürümlerini kurmadığı için kullanamıyorum. Bu arada şunu da önereyim güncelleme yapma demiştim buna ek olarak güncelleme entegre edilmiş ISO da kurma sakın. 1607 sürümünün ilk paylaşılmış güncellenmemiş ISO'sunu bulup kurulum yap. Cidden güncelleme yapınca bu sürüm de cortluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı