HDD'deki oyunu SSD'ye nasıl kurulur?

corlulu

Hectopat
Yer
Отгонтэнгэр
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherboard: MSI A320M-A PRO
GPU: Asus RX570
CPU: AMD Ryzen 3 3200G
RAM: Corsair Vengeance 8GB 3000Mhz RAM
Case: Corsair iCUE 465X
Meslek
Harbiye Nazırı
Diskimin yeri çok az ama yeterli. SSD'ye kurmak istiyorum ve nasıl aktaracağımı bilmiyorum.

Watch Dogs 2 kastığı için sosyalde biraz gezintiye çıktım ve HDD'ye kurmaktan kaynaklı diye yazanlar var, WD2'yi SSD'ye nasıl hızlı bir şekilde aktarabilirim?

Diskimin yeri çok az ama yeterli. SSD'ye kurmak istiyorum ve nasıl aktaracağımı bilmiyorum.

Watch Dogs 2 kastığı için sosyalde biraz gezintiye çıktım ve HDD'ye kurmaktan kaynaklı diye yazanlar var, WD2'yi SSD'ye nasıl hızlı bir şekilde aktarabilirim?

En iyisi yeniden kurmaktır.
Bazen diskten diske aktarınca hatalar olabiliyor.
Oyundan atma, açılmama vb.

Peki gerçekten bu sorun SSD ye atılınca düzelecek mi? bana pek inandırıcı gelmedi. Sonuçta ikisi de bilgisayar için eş zamanlı çalışan diskler.

Peki gerçekten bu sorun SSD ye atılınca düzelecek mi? bana pek inandırıcı gelmedi. Sonuçta ikisi de bilgisayar için eş zamanlı çalışan diskler.
Düzelebilme ihtimali var tabi ki. HDD de genelde SSD'den farklı olarak kasma, drop olayları olabiliyor HDD'in daha yavaş, ağır olmasından kaynaklı ve SSD'ye geçince düzeliyor. Ha bütün kasma, droplar bundan mütevellit değil tabi ki.

HDD'den sil oyunu SSD'ye yükle
Ya da oyun hangi klasörde kuruluysa klasörü kes SSD'ye yapış tır ama bu yöntemde bazı hatalarla karşılaşabilirsin (donma, kasma, oyunu tanımama gibi).

Düzelebilme ihtimali var tabi ki. HDD de genelde SSD'den farklı olarak kasma, drop olayları olabiliyor HDD'in daha yavaş, ağır olmasından kaynaklı ve SSD'ye geçince düzeliyor. Ha bütün kasma, droplar bundan mütevellit değil tabi ki.
Bu beni üzücek. Watch dogsu ssd ye kurduğumda ssdnin alanı bitiyor. Daha kuracağım çok oyun var :(

Peki gerçekten bu sorun SSD'ye atılınca düzelecek mi? Bana pek inandırıcı gelmedi. Sonuçta ikisi de bilgisayar için eş zamanlı çalışan diskler.

Kasma gibi sorunlar olmaz sadece drop girer. Yani benim oyun çok kasiyor SSD atayım geçer bu düşünce yanlış.

Yeni konular

Geri
Yukarı