HDD'den nasıl veri kurtarılır?

Murat712

Femtopat
Daha fazla  
Harici HDD diskteki verilerimi yanlışlıkla sildim ve o dosyalara erişmem lazım. Bunun için testdisk adlı programı denedim ama bulduğu dosyaların %90'ı bozuk.
Fedora Linux'ta çalışan bir veri kurtarma programına ihtiyacım var. (eğer kurtarma ihtimali yüksekse Windows programı da olur)
Kurtarmak istediğim dosyalar genellikle video dosyaları.
Önerebileceğiniz programlar neler?

Not:
  • Diskte fiziksel hasar yok.
  • Dosyaları sildikten sonra diske herhangi bir veri aktarmadım sadece testdisk programı ile tarama yaptım.
  • Mümkünse ücretsiz bir program önerirseniz daha güzel olur fakat ücretsiz varyasyonlarından daha iyi ise ve fiyatı çok uçuk değilse ücretli bir programda olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Harici HDD diskteki verilerimi yanlışlıkla sildim ve o dosyalara erişmem lazım. Bunun için testdisk adlı programı denedim ama bulduğu dosyaların %90'ı bozuk.
Fedora Linux'ta çalışan bir veri kurtarma programına ihtiyacım var. (eğer kurtarma ihtimali yüksekse Windows programı da olur)

Not:
  • Dosyaları sildikten sonra diske herhangi bir veri aktarmadım sadece testdisk programı ile tarama yaptım.
  • Mümkünse ücretsiz bir program önerirseniz daha güzel olur fakat ücretsiz varyasyonlarından daha iyi ise ve fiyatı çok uçuk değilse ücretli bir programda olur.

Merhaba veri kurtarma yazılımı denemek isterseniz.

EaseUS data recovery.
İbeesoft data recovery.
İcare data recovery lisans anahtarları mevcut bilginiz olsun hepside orijinal lisanslardır.

Uygun fiyata yardımcı olurum.

Not:

EaseUS data recovery.
İbeesoft data recovery.
İcare data recovery bu programların deneme sürümlerini indirip tarama yapabilirsiniz dosyaları görürse lisans anahtarı girerek etkinleştirme yaparak kurtarma yapabilirsiniz dilerseniz yardımcı olurum uygun fiyata.

Geri
Yukarı