HDD'den ses gelmesi

Clain

Femtopat
Daha fazla  
2 aylık HDD'den geliyor bu ses. Tık tık diye kafa vuruyor demekmiş galiba. İçerisinde birkaç tane oyun var. Windows SSD'ye kurulu. Nedir sorunu? Daha yeni dediğim gibi. Bunu fark ettikten sonra bilgisayarı kapattım ve normalde olmasından çok geç kapandı. HDD Seagate'nin 1 TB'lik modeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 aylık HDD'den geliyor bu ses. Tık tık diye kafa vuruyor demekmiş galiba. İçerisinde birkaç tane oyun var. Windows SSD'ye kurulu. Nedir sorunu? Daha yeni dediğim gibi. Bunu fark ettikten sonra bilgisayarı kapattım ve normalde olmasından çok geç kapandı. HDD Seagate'nin 1 TB'lik modeli.
Ben de ST1000DM010 HDD'sini kullanıyorum ve aynı tıkırtı sesleri bende de var ama düzeltilebilecek bir sorun değil.

Sağolun arkadaşlar. Peki içerisindeki oyunları silmesem ne olur ? Sileceğim tabii ki ama oyunlar orijinal silmesem oyunlara bir zararı olur mu ?

Sağ olun arkadaşlar. Peki içerisindeki oyunları silmesem ne olur? Sileceğim tabii ki ama oyunlar orijinal silmesem oyunlara bir zararı olur mu?

Tam 11 yıl önce aldıgım PCdeki HDD hala çalışıyor motor gibi ötüyor ama çalışıyor dert etme ses geliyorsa çalışıyor demektir. :D

Arkadaşlar selam. Az önce bilgisayarı açtım ve açılırken ötme sesi geldi. Ondan sonra görev yöneticisinden baktım disk gözüküyor fakat 3.9 GB olarak. Bilgisayar kısmında ise hiç gözükmüyor. Sanırım ölmüş. Bu arada içerisindeki oyunlarda silinmiş. Ben bu HDD'yi versem içi boş olarak mı gözükecek yoksa oyun dosyaları içinde mi olacak ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı