HDD'den SSD'ye Geçişte Yapılacak Ayarlar

Bende Crucial BX500 kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntısı olmadı.Isınıyor diyorlar oyun oynarken en fazla 48 derece oluyor.Boşta durur iken de 45-48 arasında oluyor.Öneririm.

SSD'de en iyi her zaman Samsung'tur... Recep Baltaş ve Ali Güngör'ün petabytelarca veri yazdığı SSD'den haberiniz vardır mutlaka.
Olmaz mıııı tabii ki. Hayran kalmıştım gerçekten ama işte dolar kuru vs. derken teknolojik bir şeyler almak artık çok lüks. Crucial BX500 ve Gigabyte UD hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bende Crucial BX500 kullanıyorum şu ana kadar bir sıkıntısı olmadı.Isınıyor diyorlar oyun oynarken en fazla 48 derece oluyor.Boşta durur iken de 45-48 arasında oluyor.Öneririm.
Bir çok kişi sizin gibi ama ayrı bir çok kişi de çok şikayetçi arada kaldım maalesef. Ne kadardır kullanıyorsunuz SSD'yi?

Olmaz mıııı tabii ki. Hayran kalmıştım gerçekten ama işte dolar kuru vs. derken teknolojik bir şeyler almak artık çok lüks. Crucial BX500 ve Gigabyte UD hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir çok kişi sizin gibi ama ayrı bir çok kişi de çok şikayetçi arada kaldım maalesef. Ne kadardır kullanıyorsunuz SSD'yi?
2.5 Aydır kulanıyorum.

Crucial gayet güzel markadır ama ben yine de Samsung öneriyorum. Gigabyte'ın kalitesi de ortada evet ama yine Toshiba'nın yongalarını kullanması beni şüpheye sürüklüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı