HDD'den SSD'ye geçmek oyun performansını artırır mı?

Sisteminiz nedir sisteminize de bağlı olabilir eğer sisteminiz iyi ise ve hala oluyorsa evet bu HDD'den kaynaklıdır muhtemelen SSD'ye geçince düzelmiştir.
Onu pek bilemiyorum. İnternetiniz ile alakalı da olabilir, ekran kartınızla da, diskinizle de. Eğer internetin ve sistemin iyiyse sorun disk ile alakalı olabilir. Ve SSD'ye geçmen çözecektir.
Sisteminin pek iyi olduğunu söyleyemem ama şu şekilde;

İslemci: AMD A12
Ekran kartı: Radeon R7

Hocam Radeon R7 4 GB.

Ekran kartınla alakalı olduğunu düşünmüyorum. MTA çok yüksek donanım isteyen bir oyun değil. İnternetin de iyiyse SSD alman bu sorunu çözecektir muhtemelen.

Hocam Radeon R7 4 GB.

Hocam benim sistemimin 2-3 katı sisteminiz var maşallah Allah yüksek sıcaklık vermesin, Allah kartın fanını bozmasın :D o sistemde olmaması lazım harita yüklenmemesi gibi şeyler eğer HDD'den ise şu an olmaz.

Ekran kartınla alakalı olduğunu zannetmiyorum. İnternetin de iyiyse SSD alman bu sorunu çözecektir muhtemelen.

Merakımdan sordum onu.

Hocam benim sistemimin 2-3 katı sisteminiz var maşallah Allah yüksek sıcaklık vermesin, Allah kartın fanını bozmasın :D o sistemde olmaması lazım harita yüklenmemesi gibi şeyler eğer HDD'den ise şu an olmaz.

Merakımdan sordum onu.
Hocam şimdi simariklik gibi algılanması da valla çok çektirdi ya, ets 25 fps 😄. Teşekkür ederim bu arada daha iyileri senin olur inşallah

Hocam şimdi simariklik gibi algılanması da vallahi çok çektirdi ya, ETS 25 FPS 😄. Teşekkür ederim bu arada daha iyileri senin olur inşallah.

Hocam estağfirullah benim bilgisayarda aynı FPS'yi veriyor ayarlarınız nedir ben en düşük ayarlarda %100 ölçeklemede 1440*900 30-40 FPS almayı başardım grafikleri biraz yükseltince 20'ye düşüyor ama çok güzel görünüyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı