HDD'nin bozulduğu nasıl anlaşılır?

önemli bir veriniz yoksa değiştirin. Öneri Olarak Samsung ssdlerden uyumlu olanları alın imkan yeterli değilse kioxia veya twinmos markalar da seri çalışıyor.

İyi günler. Bir sorum olacaktı; bilgisayarla Valorant oynarken birden mavi ekran hatası verdi ve acayip yavaşladı sürekli mavi ekran hatası vermeye başladı. Araştırdığım kadarıyla HDD bozulmuş olabilir bir anlık sinirle bilgisayara vurdum. HDD bulunduğu bölüme gelmiş. HDD Tune ile tarama yaptım ve böyle sonuç aldım. Acaba HDD bozuldu mu? Bozulduysa yenisini alırken nelere dikkat etmem gerekir? Şimdiden teşekkür ederim.

HDD uzerinde bad sectorler olusmus bu mavi ekran kilitlenme veya donma gibi sorunlara sebep olabilir yapman gereken o bozuk bolumleri isaretleyip kullanilmamasini saglamak. Tabii ilk firsatta yeni bir disk almanı tavsiye ederim. Bir tavsiyem daha var o oyunu birak. Eger bir oyun boyle tepkiler vermene sebep oluyorsa gercekten eglenmiyorsun ego tatmin ediyorsun demektir.

HDD uzerinde bad sectorler olusmus bu mavi ekran kilitlenme veya donma gibi sorunlara sebep olabilir yapman gereken o bozuk bolumleri isaretleyip kullanilmamasini saglamak. Tabii ilk firsatta yeni bir disk almanı tavsiye ederim. Bir tavsiyem daha var o oyunu birak. Eger bir oyun boyle tepkiler vermene sebep oluyorsa gercekten eglenmiyorsun ego tatmin ediyorsun demektir.
Bende m2 ssd kullanıyorum ve ekranım kilitleniyor donup kalıyor öyle acaba benzer bir sorun mu var bende de ? Bir ara test yapmıştım gayet normal gözüküyordu okuma yazma oranlarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı