Çözüldü HDD'yi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba. Yakın zamanda bilgisayarıma SSD takviyesi yaptım ve Recep Baltaş'ın eski videolarından birini izleyip HDD'den SSD'ye tüm belleği klonladım. Her şey sorunsuz bir şekilde halloldu ve işim bittikten 2 gün sonra MiniTool Partition ve Macrium Reflect programlarını sildim.

Steam'i çalıştırdığımda Hard diskime kurduğum oyunların hala yüklü olmasına rağmen oynanamadığını gördüm. Oyunları silip tekrar yüklemeyi denediğimde Steam'de HDD'nin bir seçenek olarak gözükmediğini fark ettim. Ayarlardan kütüphane klasörü oluştur seçeneği ya yeni arayüzle beraber kalkmış ya da ben bulamadım dolayısıyla kütüphane klasörünü manuel olarak oluşturmayı denedim ama yine de HDD'ye oyun kuramıyordum. Son çare format atarsam belki düzelir dedim ama o da nafile. Şu an sizden isteğim oyunlarımı nasıl tekrardan HDD'ye kurabilirim?

Dipnot: Önce indirip sonra HDD'ye aktarmayı denedim ve yine Steam HDD'yi görmüyor.

Ekler: Birinci fotoğrafta görünen disk SSD.
İkinci fotoğrafa klasör seçe bastığım zaman yine birinci fotoğraftaki menüye dönüyor ve hiçbir değişiklik olmuyor.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    42,4 KB · Görüntüleme: 16
  • 2.PNG
    2.PNG
    99,6 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yakın zamanda bilgisayarıma SSD takviyesi yaptım ve Recep Baltaş'ın eski videolarından birini izleyip HDD'den SSD'ye tüm belleği klonladım. Her şey sorunsuz bir şekilde halloldu ve işim bittikten 2 gün sonra minitool Partition ve Macrium Reflect programlarını sildim.

Steam'i çalıştırdığımda hard diskime kurduğum oyunların hala yüklü olmasına rağmen oynanamadığını gördüm. Oyunları silip tekrar yüklemeyi denediğimde Steam'de HDD'nin bir seçenek olarak gözükmediğini fark ettim. Ayarlardan kütüphane klasörü oluştur seçeneği ya yeni arayüzle beraber kalkmış ya da ben bulamadım dolayısıyla kütüphane klasörünü manuel olarak oluşturmayı denedim ama yine de HDD'ye oyun kuramıyordum. Son çare format atarsam belki düzelir dedim ama o da nafile. Şu an sizden isteğim oyunlarımı nasıl tekrardan HDD'ye kurabilirim?

Dipnot: Önce indirip sonra HDD'ye aktarmayı denedim ve yine Steam HDD'yi görmüyor.

Ekler: Birinci fotoğrafta görünen disk SSD.
İkinci fotoğrafa klasör seçe bastığım zaman yine birinci fotoğraftaki menüye dönüyor ve hiçbir değişiklik olmuyor.

Yerel sürücü yazısının yanındaki artı işaretine bastın mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı