RTX 4050 sistem GTA V Rage MP'de nasıl performans verir?

Patty

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba.

• 16 GB RAM
  • RTX 4050
  • i5 12450H

Nasıl bir performans sağlar? i7 veya Ryzen 7 mi almam gerekir rahat oynayabilmek için?
GTA V - Rage MP

Merhaba.

• 16 GB RAM
  • RTX 4050
  • i5 12450H

Nasıl bir performans sağlar? i7 veya Ryzen 7 mi almam gerekir rahat oynayabilmek için?
GTA V - Rage MP
Çok bir şey bekleme, eğer hedefinde Rina Roleplay varsa üzgünüm, hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Gta World v.s istiyorsan onlarda biraz daha fazla FPS'in artabilir lakin Rage MP'nin optimizasyonu hiç sağlıklı değil, söylenenlere göre belli bir seviyede karta mining yapılıyormuş.

Çok bir şey bekleme, eğer hedefinde Rina Roleplay varsa üzgünüm, hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Gta World v.s istiyorsan onlarda biraz daha fazla FPS'in artabilir lakin Rage MP'nin optimizasyonu hiç sağlıklı değil, söylenenlere göre belli bir seviyede karta mining yapılıyormuş.
@Woldierr
Ryzen 7 7840HS
32 GB RAM
RTX 4060

Bu nasıl performans sağlar peki?

Rinada arkadaşlar oynuyor bir deneyeceğim, ancak farklı sunucularda da bulunmayı düşünüyorum. Öncelik Rina Roleplay.
O halde benim tahminimce 4060 sistemde 40-60 FPS arası oynayabilirsin. Ben şahsen kendim GTA World oynuyordum, aldığım fps değerleri 8x Msa Very High grafiklerde oynuyordum normal gta'da bu çok daha yüksekti, Rage MP'nin optimizasyonu hiç sağlıklı değil. Alabilirsen laptop yerine kasa almanı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı