HDMI 2.0b kablo önerisi

Bütçe
200
ugreen markasindan sasma

uzunluk olarak yeterliyse güzel bir ürün.

Bir de kullanacağınız cihaz nedir? Veya ekran kartı.
1 metre yeterli fakat ekstradan 50 lira vermek istemiyorum açıkçası, attıklarım da iş görmez mi?
laptopumda kullanacağım içinde 1660 ti var.

DP port neden kullanmıyorsunuz?

İmzanızda görünen 1660 Ti ekran kartınız var sanırım.
Evet DP portu yok maalesef o yüzden HDMI almaya karar verdim. Type-C to DP kullandım fakat performas kaybına yol açtı o yüzden o kabloyu satıp HDMI bir kablo almaya karar verdim.

1 metre yeterli fakat ekstradan 50 lira vermek istemiyorum açıkçası, attıklarım da iş görmez mi?
laptopumda kullanacağım içinde 1660 ti var.

Evet DP portu yok maalesef o yüzden HDMI almaya karar verdim. Type-C to DP kullandım fakat performas kaybına yol açtı o yüzden o kabloyu satıp HDMI bir kablo almaya karar verdim.
1660 Ti ekran kartında DP nasıl yok?

1660 Ti ekran kartında DP nasıl yok?

Mobil ekran kartı.

Laptopumda kullanacağım içinde 1660 Ti var.

Evet DP portu yok maalesef o yüzden HDMI almaya karar verdim. Type-C to DP kullandım fakat performans kaybına yol açtı o yüzden o kabloyu satıp HDMI bir kablo almaya karar verdim.

Attıklarınız da iş görür. Amazon üzerinde Ugreen veya Baseus bulursanız onları da alabilirsiniz. Benim baktıklarımın çoğunda depozito ve gönderim ücreti vardı, belki siz TR deposundan gelen bir kablo bulabilirsiniz.

Bir de son olarak laptop modelinizi belirtir misiniz?

Bir de son olarak laptop modelinizi belirtir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı