Çözüldü HDMI adaptörü önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmet Şahiner

Kilopat
Daha fazla  
Monitörümun 1 HDMI girişi var ama benim 2 cihaz bağlamam gerekiyor. Bu yüzden 2 HDMI kablosunu 1 çıkışa veren ve bir butonla anında 2 HDMI arasında geçiş yapmayı sağlayan bir adaptor arıyorum. Böyle bir şey var mıdır? Umarım anlatabilmişimdir.

(Internette bulduklarım genelde aymı görüntüyü 2 çıkışa dağıtıyor (splitter) ama benim aradığım bunlardan değil.)

Çözüm
Ofiste muhasebe bilgisayarı ile normal bilgisayarın görüntüsünü tek monitörde kullanmak için aldığımız bir cihaz var. Bir tarafından bir bilgisayarı diğer tarafından bir bilgisayarı bağladık. Cihaz üzerinden hangi taraftan görüntü almak istiyorsak onu seçiyoruz ve ekrana o bilgisayarın görüntüsü geliyor. Alfais 4285 Hdmi Çoklayıcı Switch 3 Port Çoğaltıcı Fiyatı
Buna benzer bir cihaz. Bu da işinizi görür.
HDMI switch lazım sana. Şunun 3 input'u olanından kullandım bir ara, işimi görüyordu. Yalnız bu modelde hatırlamadığım bir sebepten ötürü cihaza güç vermek için adaptör bağlamam gerekmişti, dikkat etmek lazım ona.

Son düzenleme:
Ofiste muhasebe bilgisayarı ile normal bilgisayarın görüntüsünü tek monitörde kullanmak için aldığımız bir cihaz var. Bir tarafından bir bilgisayarı diğer tarafından bir bilgisayarı bağladık. Cihaz üzerinden hangi taraftan görüntü almak istiyorsak onu seçiyoruz ve ekrana o bilgisayarın görüntüsü geliyor. Alfais 4285 Hdmi Çoklayıcı Switch 3 Port Çoğaltıcı Fiyatı

Çözüm
teşekkür ederim tam aradığım cihaz.
HDMI switch lazım sana. Şunun 3 input'u olanından kullandım bir ara, işimi görüyordu. Yalnız bu modelde hatırlamadığım bir sebepten ötürü cihaza güç vermek için adaptör bağlamam gerekmişti, dikkat etmek lazım ona.
teşekkür ederim aradığım şeyi öğrenmiş oldum 😂
ürün elime ulaştı çok memnun kaldım tekrar teşekkür ederim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı