HDMI çıkışlı ve kalemli orta seviye tablet önerisi

htaysi

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, 4000 TL civarı bütçem var. Not almak için içerisinde kalem bulunan ve tablet ekranını monitöre veya projektöre HDMI veya VGA ile bağlayabileceğim bir tablet arıyorum. Galaxy Tab S6 Lite ile çok karşılaştım ancak dex olmasına rağmen monitöre bağlantı yapılamadığını gördüm. 4000 TL civarında olmasa bile en yakın hangi fiyatta bu özellikleri içeren tablet varsa önerilere açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Görüntü kalitesi dusuyor mu peki aldiginiz cihaz nedir?
Cihaz şu: HDMI Uyumlu1080P Full HD IPhone, Ipad To Tv Televizyon Bağlantı Kablosu Ses/Video Adaptörü AV Lightning Dönüştürücü HDMI Uyumlu1080P Full HD IPhone, Ipad To Tv Televizyon Bağlantı Kablosu Ses/Video Adaptörü AV Lightning Dönüştürücü : Amazon.com.tr: Elektronik

Fiş ile beraber takmak zorundasın, direkt kablo ile çalışmıyor. Görüntü kalitesi olarak da mesela sunum vs. açıyordum onda gayet netti. Ekranı olduğu gibi yansıtıyor. Dezavantajı ise Netflix, Youtube vs. yansıtılmıyor iOS malum, web sitesinden Netflix açsan bile yansımıyor. Ancak ben web sitesinden bir kaçak maç izliyordum onu yansıtıyordum, onda hafif gecikmeler oluyordu ama kaçak olduğundan dolayı da olabilir. Netflix gibi şeyleri de yansıtmayı istersen Apple ürünü dönüştürücü var ama fiyatı baya güzel tabii: Lightning Dijital AV Adaptörü

Cihaz şu: HDMI uyumlu1080p Full HD iPhone, iPad to TV televizyon bağlantı kablosu Ses/Video adaptörü av lightning dönüştürücü HDMI Uyumlu1080P Full HD IPhone, Ipad To Tv Televizyon Bağlantı Kablosu Ses/Video Adaptörü AV Lightning Dönüştürücü : Amazon.com.tr: Elektronik

Fiş ile beraber takmak zorundasın, direkt kablo ile çalışmıyor. Görüntü kalitesi olarak da mesela sunum vs. açıyordum onda gayet netti. Ekranı olduğu gibi yansıtıyor. Dezavantajı ise Netflix, YouTube vs. yansıtılmıyor iOS malum, web sitesinden Netflix açsan bile yansımıyor. Ancak ben web sitesinden bir kaçak maç izliyordum onu yansıtıyordum, onda hafif gecikmeler oluyordu ama kaçak olduğundan dolayı da olabilir. Netflix gibi şeyleri de yansıtmayı istersen Apple ürünü dönüştürücü var ama fiyatı bayağı güzel tabii: Lightning Dijital AV Adaptörü

Tamam hocam eyvallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı