HDMI ile DisplayPort arasında hızlı geçiş

Cidden tam olarak ALT + TAB yaparak değiştireceksiniz, evet. O programı açtığınız an diğer bilgisayarı yöneteceksiniz.

hocam team wiever ile olacak iş değil diğer bilgisayara 3.parti program kuramam Türkcell'in şirket bilgisayarı arkaplanı bile değiştiremiyorum :)

Monitör otomatik olarak girişleri tespit ediyorsa dizüstü bilgisayarınızın çıkışını kapatarak anında diğer monitörü tespit etmesini sağlayabiliyorsunuz. Masaüstü bilgisayar çıkışını da aynı şekilde kapatabilirsiniz.

Ayrıca böyle geçişler için ek bir cihaz alabilirsiniz.

Klavye mouseu da değiştireceğini düşünerek şöyle bir USB switch kullanabilirsin. Ben kullanıyorum dizüstü bilgisayarım ve kasam arasında geçiyorum. Dizüstüm için de bir dockum var.

Ek olarak ürün için 2 adet yazıcı kablosu gerekiyor.
yok kablosuz bir mouse var o yeterli klavye ile işim yok nasıl yapıyorsun tam olarak

Aşağıdaki gibi bir çoğaltıcıya görüntü, internet, klavye ve mouse gibi çevresel ekipmanlarımı bağlıyorum. Masama oturduğumda tek bir kabloyu bilgisayarıma bağlayıp standa yerleştiriyorum.

Attığım switch ile de klavye mouse değiştiriyorum. Monitör değişimini monitörümün bir kısayol tuşuna ekledim ve tek tuşla kaynak değiştiriyor.

Aşağıdaki gibi bir çoğaltıcıya görüntü, internet, klavye ve mouse gibi çevresel ekipmanlarımı bağlıyorum. Masama oturduğumda tek bir kabloyu bilgisayarıma bağlayıp standa yerleştiriyorum.

Attığım switch ile de klavye mouse değiştiriyorum. Monitör değişimini monitörümün bir kısayol tuşuna ekledim ve tek tuşla kaynak değiştiriyor.
displayport ile hdmi arasında nasıl kısayol tuşu atayabilirim ki

Gece vardiyası zehir gibi geçecek desenize :)
Var mı fikir sunabilecek ?
Monitör otomatik olarak girişleri tespit ediyorsa dizüstü bilgisayarınızın çıkışını kapatarak anında diğer monitörü tespit etmesini sağlayabiliyorsunuz. Masaüstü bilgisayar çıkışını da aynı şekilde kapatabilirsiniz.

Ayrıca böyle geçişler için ek bir cihaz alabilirsiniz.
nasıl yani ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı