HDMI ile LG Televizyondan Görüntü Alamamak

Şemsettin

Hectopat
Daha fazla  
Monitörüm bozulduğundan Smart TV'yi benim masaüstü bilgisayara bağlayıp oynamak istedim ama HDMI ile bağladığımda ne tepki alabiliyorum ne de görüntü sinyal yok diyor. HDMI ile laptobu bağladığımda tek sefer de hiç bir işlem yapmadan görüntü alabiliyordum ama laptop da bozuk. İnternetten çözüm aradım hiç biri işe yaramadı yardım edebilir misiniz? Bu arada ekran kartım GTX 750 Ti.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    942,8 KB · Görüntüleme: 41
  • image.jpg
    image.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Televizyonlarda sinyal alacağı yeri seçtiğin bir yer oluyor orada PC seçeneği var mı? Mesela bizim televizyonda 3 tane HDMI girişi olduğundan HDMI1 HDMI2 HDMI3 yazıyor bir tane de PC yazısı ve başka başka giriş seçenekleri var, oradan doğru hangisini kullanacağımızı seçiyoruz. Böyle bir ayar varsa PC'yi seçmeyi dener misin bir?

Televizyonlarda sinyal alacağı yeri seçtiğin bir yer oluyor orada PC seçeneği var mı? Mesela bizim televizyonda 3 tane HDMI girişi olduğundan HDMI1 HDMI2 HDMI3 yazıyor bir tane de PC yazısı ve başka başka giriş seçenekleri var, oradan doğru hangisini kullanacağımızı seçiyoruz. Böyle bir ayar varsa PC'yi seçmeyi dener misin bir?
Onu ayarlardan ayarlayabiliyorum ama yine değişen bir şey olmuyor aynı sinyal yok görüntüsü veriyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı