HDMI to VGA Aktif Dönüştürücü Önerisi

Ben de geçenlerde gtx 1050 ti ve g4560 işlemcili bilgisayar aldım VGA monitörümde kullanmak için. Linkini verdiğiniz üründen aldım ama monitörde "sinyal yok" hatası alıyorum. Bilmiyorum belki de sadece benim şansıma böyle oldu ama yine de belirtmek istedim.

Ben de geçenlerde gtx 1050 ti ve g4560 işlemcili bilgisayar aldım VGA monitörümde kullanmak için. Linkini verdiğiniz üründen aldım ama monitörde "sinyal yok" hatası alıyorum. Bilmiyorum belki de sadece benim şansıma böyle oldu ama yine de belirtmek istedim.
Bende gayet güzel çalışıyor. 1050 Tİ kullanıyorum. İstersen garantiye yolla.

Bende gayet güzel çalışıyor. 1050 Tİ kullanıyorum. İstersen garantiye yolla.

Geçenlerde sipariş verdim ve daha bugün geldi ürün, Dark'ın dönüştürücüsünü de yine yakın zamanda aldım. Şu an sorun monitörde mi dönüştürücüde mi yoksa ekran kartında mi anlamadım.

Geçenlerde sipariş verdim ve daha bugün geldi ürün, Dark'ın dönüştürücüsünü de yine yakın zamanda aldım. Şu an sorun monitörde mi dönüştürücüde mi yoksa ekran kartında mi anlamadım.

Dark, ara çözünürlükleri desteklemiyor diye biliyorum bu sebeple 720p ve 1080p gibi çözünürlüklerde deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı