HDMI to VGA dönüştürücü görüntü vermiyor

Monitorunuzun ve ekran kartinizin denenmis ve saglam olduklarini farzederek konusursak ya HDMI'in su anki cozunurlugu ve frekansi aldiginiz ceviriciden fazla ya da cevirici arizali. Bilgisayari baska monitore baglayarak cozunurlugu ve frekansi dusurdukten sonra tekrar deneyin. Yine goruntu alamazsaniz cevirici arizali olabilir.

Ekran kartı yeni driver ı yok ama fanları çalışıyor sıfır aldım ki zaten eski ekran kartında da denedim görüntü gelmedi onda da. Eski kartı takıp windows geldikten sonramı uyguluyayım o işlemi ?

Zaten 17 lira filan uğraşmaya değmez. Sağlam bir model öneriniz varmı ?
Dark öneririm
Kaliteli

Bu tur seyleri netten alirken garanti calisir demek zor. Bence yakininizdaki bir firmadan iade edebilirim diyerek alin. Ben link verirken satici ya da site tavsiyesi olmadigini belirtiyorum hep cevirici tavsiye ederken. Sadece urunu gorsun amacli link atiyorum.

Babam arkadaşından aynı modeli almış bugün denemek için fakat yine görüntü vermedi eski kartta ve yeni kartta acaba monitörle ilgili bir problemmi var ? VGA kablosuyla normal bir şekilde çalışıyor ama.
NOT: Sorunu çözdüm BIOS update yapınca düzeldi teşekürler.

Son düzenleme:
Babam arkadaşından aynı modeli almış bugün denemek için fakat yine görüntü vermedi eski kartta ve yeni kartta acaba monitörle ilgili bir problemmi var ? VGA kablosuyla normal bir şekilde çalışıyor ama.
NOT: Sorunu çözdüm BIOS update yapınca düzeldi teşekürler.
Nasıl cözdugunu detaylı anlatır misın rica etsem ayni sorun bende de var

Geri
Yukarı