HDMI to VGA Görüntü Alamama Sorunu

baran soytaş

Hectopat
Daha fazla  
Yeni ekran kartı aldım. Ekran kartım dijital çıkış, monitörüm ise analog girişli olduğu için; HDMI to VGA kullanmak zorunda kaldım ama görüntü vermiyor. Eski ekran kartımda VGA kablosu takılı iken görüntü verirken, HDMI to VGA kablosu takılı iken görüntü vermiyor. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Eski ekran kartım: HD8350
Yeni ekran kartım: RX460 4GB MSI

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Konu sahibinin kullandığı ekran kartında DVI-A olduğunu nerden biliyorsunuz acaba?
Bütün ekran kartlarında olur zaten. Hatta displayport ta oluyor.
Ben çözümü söylüyorum. Ya gidecek HDMI girişli bir monitör alacak ya da benim gibi DVI to Vga dönüştürücü alacak sorun düzelecek. Kendi bileceği iş ben karışmam. Görüldüğü gibi DVI portu var.
8055_03.jpg

Son düzenleme:
Bütün ekran kartlarında olur zaten. Hatta displayport ta oluyor.
Ben çözümü söylüyorum. Ya gidecek HDMI girişli bir monitör alacak ya da benim gibi DVI to Vga dönüştürücü alacak sorun düzelecek. Kendi bileceği iş ben karışmam. Görüldüğü gibi DVI portu var.Eki Görüntüle 312419
Konuyu gereksiz yere uzatmışsın. DVI çıkışlarının çeşitleri vardır. Fotoğrafını attığınız ekran kartında dijital DVI portu var. Geçen mesajlarında fotoğrafını attığın analog dönüştürücü ile bu ekran kartını kullanamazsın.

Dosya Ekleri

• dvi_connector.jpg
    dvi_connector.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 76
Beyler galiba çözümünü buldum ama bir sorun var ekran kartının driverini kurmam gerekiyormuş dvd rom bozuk olduğu için cd den kuramıyorum internet sitesinden indirdiğim zamanda rx460 takılı iken görüntü olmadığı için diğer ekran kartı takılı iken indiriyorum ama rx460 taklı olmadığı için amd sürücüsü driveri yüklemiyor ne yapabilirim akıl verin.
Arkadaşlar monitörüm sinyal gelmiyor iken ışığı yanıp sönüyor ama hdmı to VGA takılı iken ışık sürekli yanık oluyor yani açık ama görüntü yok yardım edin lütfen.
Acaba 250w güç kaynağı yetersiz geliyor olabilir mi?
ama görüntü hiç gelmiyor
ama görüntü hiç gelmiyor
Koskoca technopat'ta şu sorunun nedenini bilen yok mu?

Son düzenleme:
Beyler galiba çözümünü buldum ama bir sorun var ekran kartının driverini kurmam gerekiyormuş dvd rom bozuk olduğu için cd den kuramıyorum internet sitesinden indirdiğim zamanda rx460 takılı iken görüntü olmadığı için diğer ekran kartı takılı iken indiriyorum ama rx460 taklı olmadığı için amd sürücüsü driveri yüklemiyor ne yapabilirim akıl verin.
Arkadaşlar monitörüm sinyal gelmiyor iken ışığı yanıp sönüyor ama hdmı to VGA takılı iken ışık sürekli yanık oluyor yani açık ama görüntü yok yardım edin lütfen.
ama görüntü hiç gelmiyor
ama görüntü hiç gelmiyor
Koskoca technopat'ta şu sorunun nedenini bilen yok mu?
Bende bulamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı