HDMI to VGA ile görüntü alınırsa sorun olur mu?

Burak.D

Kilopat
Daha fazla  
Kısa süreliğine dönüştürücü kullanmak zorundayım. Bütçem yeterli değil. Aşağıda verdiğim HDMI'dan VGA dönüştürücü nasıldır ? Bana ne gibi sorun çıkarabilir ? CS:GO, LOL gibi reflex gerektiren oyunlar oynuyorum.
Görüntünün ekrana geç gelme sorunu olur mu ? Olursa bunun etkisi çok hissedilir mi ? Teşekkürler.

HVC11 HDMI DAN VGA DÖNÜŞTÜRÜCÜ 1M

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım ürün İnca markasının. Biraz keskinlik ve renkler konusunda şikayetim var ama geçici bir çözüm olduğu için pek kafama takmıyorum ben. Gecikme mutlaka oluyordur ama CS:GO da ciddi bir sorun farketmedim ben bayadır. Linkini de aşağıya ekliyorum.

INCA HDMI TO VGA JAKLI SES KABLOSU DAHİL 20CM

Ben dönüştürücü olarak bunu kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım. Senin ürün biraz tuzlu bence bu kadar para vermeye gerek yok. Dark HDMI(Dişi) - DVI-D(Erkek) 24+1 Dönüştürücü Fiyatı

"Ekran akıyor."

HDMI dan VGA ya dönüştürücü isteyen adama böyle öneri mi yapılır ? Hangi mantıkla yazdınız bunu ?

Hiçbir sorun olmaz. Bazen çok kullanıldığında karıncalanma yaptığı ve ısındığı söyleniyor. Zaten siz de geçici kullanacaksınız sorun olmaz.
Yorumlar güzel bunu alabilirsin.

Blueway Projeksiyon Uyumlu HDMI TO VGA Kablo Çevirici Fiyatı

Eğer ki ekran kartın bunu desteklemezse (GTX 1050 gibi kartlar aktif dönüştürücü olmadan çalışmıyor) ona da bu çeviriciyi gönül rahatlığıyla alabilirsin.

Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü Fiyatı

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı