HDMI to VGA mı? DVI to VGA mı?

Yok hayır. Monitörden gelen kabloyu buna. Bunu da ekran kartındaki beyaz DVI girişine bağlayacaksın kasanın arkasındaki. HDMI taktığın yerin yanındaki.

Bu işlerden pek anlamadığım için soruyorum şu anki HDMI taktığım yerin yanındakine takacağım fakat kablo işini hala anlamış değilim kablo gelmiyor ve kabloyu nasıl bağlayacağım?

Bu işlerden pek anlamadığım için soruyorum şu anki HDMI taktığım yerin yanındakine takacağım fakat kablo işini hala anlamış değilim kablo gelmiyor ve kabloyu nasıl bağlayacağım?
Monitörüne bağladığın mavi uçlu kabloyu bu dönüştürücüye bağlayacaksın. Sonra onu da ekran kartının arkasındaki büyük beyaz girişşe hocam.

Monitörüne bağladığın mavi uçlu kabloyu bu dönüştürücüye bağlayacaksın. Sonra onu da ekran kartının arkasındaki büyük beyaz girişşe hocam.
Saolun hocam
Monitörüne bağladığın mavi uçlu kabloyu bu dönüştürücüye bağlayacaksın. Sonra onu da ekran kartının arkasındaki büyük beyaz girişe hocam.

Hocam tekrar selamlar benim monitörde tek giriş var ve ona da mavi uçlu kablo bağlı bu aldığım ürünü mavi uçlu kabloya bağlayıp sonra monitörün tek girişinemi takacağım yani aynı yere.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı