Çözüldü HDMI to VGA önerir misiniz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BeastBlood

Hectopat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Fotoğrafçılık 📸
Merhaba arkadaşlar. Piyasada çalışmayan HDMI to VGA satılıyor. Bende alacağım bir tane ama güvenmiyorum, o yüzden size sormak istiyorum. Öneriniz varsa atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternetten alacaksanız HB üzerinden, elden alacaksanız Vatan Bilgisayar'dan alabilirsiniz. Bozuk çıksa bile değişimde en ufak sorun yaşayacağınızı sanmam, hatta satın aldıktan sonra OEM'ciye denetebilirsiniz. Veya HB'den alırsanız kargo elemanından rica edip bekletebilir, o esnada ürünü deneyebilirsiniz.
İnternetten alacaksanız HB üzerinden, elden alacaksanız Vatan Bilgisayar'dan alabilirsiniz. Bozuk çıksa bile değişimde en ufak sorun yaşayacağınızı sanmam, hatta satın aldıktan sonra OEM'ciye denetebilirsiniz. Veya HB'den alırsanız kargo elemanından rica edip bekletebilir, o esnada ürünü deneyebilirsiniz.

Çözüm
Ucuzlarından hem "HDMI to VGA" hem de "Displayport to VGA" dönüştürücü kullanıyorum arada bir anlık görüntü gidip gelmesi haricinde bir probleme rastlamadım sanırım o da dandik olmasından kaynaklanıyor.

Merhaba arkadaşlar. Piyasada çalışmayan HDMI to VGA satılıyor. Bende alacağım bir tane ama güvenmiyorum, o yüzden size sormak istiyorum. Öneriniz varsa atar mısınız?
Bu nokta en çok çalışmama sebebi bazı çeviricilerin sadece pin ile dönüştürüyor olması. Oysa ki VGA analog görüntü birimi. HDMI ise dijital. Sadece basit bir dönüştürücü ile görüntü almak neredeyse imkansız hale geliyor.

Sanırım bu anlaşılmış ki araştırdığımda doğrudan çeviri modül bulamadım. 35-40 liralık bir çevirici işinizi görecektir. Ama dikkat edin analog veriyi dijital veriye çeviren modül olmalı mutlaka aldığınız çeviricide.

Aşağıdaki üründen kullanmıştım. USB beslemesi ile PS4 konsolu bile görüntü aktarımını besleyerek aktarabilmişti.

Bir sene bu dönüştürücüyü kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı