HDMI to VGA problem çıkarır mı?

Furkan1422

Centipat
Merhabalar, bugün bir internet sitesinden kasa aldım fakat ekran kartı yeni model olduğu için eski monitörle uyuşmuyor (monitörde sadece VGA girişi var). Ben de N11'den bir aktif dönüştürücü sipariş ettim. Ekran kartı modelim GTX 1650 (kasa ve VGA dönüştürücü kargodalar). Sizce ekran gelmeme gibi bir durum olur mu? Monitör alacak bütçem yok, çok tedirginim. Dönüştürücünün linki: Hdmi To Vga Kablo Çevirici Dönüştürücü Görüntü Altın Uçlu-full Hd - n11.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı var bende. Bazı modeller uyumsuz oluyor anlamadım neden öyle. Bir bilgisayarda çalışan benim bilgisayarda çalışmamıştı mesela. Ben şuan bunu kullanıyorum ara sıra sinir eden saniyelik görüntü gitmesi oluyor kabloyla az oynayınca düzeliyor.

Benim ikinci monitörüm HDMI to VGA ile bağlı kaldı bir süre, şimdi de DP to VGA ile bağlı. Görüntüde falan bir sorun yok ama sadece Discord falan için kullandğım için oyunlarda gecikme durumu falan nasıl kestiremiyorum. Ekran gelmeme gibi bir durum çok büyük ihtimalle olmaz ama çok çok sağlıklı bir şey olduğuna da inanmıyorum gecikme açısından

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı