Hearts of Iron 4 Oyun Arkadaşı

Neredeyse 2,5 yıldır kendi başıma Hearts of Iron 4 oynuyorum. Yeni okula geçmemle beraber edindiğim arkadaşlarımla beraber oynamaya başladık ama 3 kişi rp için yetmiyor ve Discord'da bulunan YouTuber'ların kurduğu roleplay sunucuları pek samimi gelmiyor. Samimi bir Online için arkadaş arıyorum beraber kendi aramızda Discord sunucusu açıp sadece sizin davet edeceğiniz ve sunucuda bulunan insanlarla rp yapar veya normal bir şekilde oynarız. Discord (suat#0382)

Ben gelebilirim acemiyim ona göre :)

Hocalarım bizim bir sunucumuz var az kişiyiz HOI4 oynayam bilgili arkadaşlarım var ben dahil. DC'den davet atabilirim isterseniz.

Neredeyse 2,5 yıldır kendi başıma Hearts of Iron 4 oynuyorum. Yeni okula geçmemle beraber edindiğim arkadaşlarımla beraber oynamaya başladık ama 3 kişi RP için yetmiyor ve Discord'da bulunan YouTuber'ların kurduğu roleplay sunucuları pek samimi gelmiyor. Samimi bir Online için arkadaş arıyorum beraber kendi aramızda Discord sunucusu açıp sadece sizin davet edeceğiniz ve sunucuda bulunan insanlarla RP yapar veya normal bir şekilde oynarız. Discord (suat#0382)

Bende gelebilirim fakat benim de sesim ince.

Geri
Yukarı