Hearts of Iron 4 oyun başlatılamadı hatası

ferhat010

Femtopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass satın aldım ardından Hearts of Iron 4 yükledim oynaya bastığımda.
Oyun başlatılamadı hatası aldım başka forumlarda DirectX silip yüklememizi söylediler silip yükledim düzelmedi.

1619870480325.png

Hocam tam çözümdür demiyorum fakat bi' deneyin bunu. Çalıştırı açıp ''%LOCALAPPDATA%'' yazın ve çıkan dosyada ''Paradox Interactive'' klasörünü bulun, o klasörün içindeki bütün her şeyi silin. Ardından oyunu tekrar çalıştırdığınız küçük bir yükleme yapacaktır. Belki işe yarar.

Hocam tam çözümdür demiyorum fakat bi' deneyin bunu. Çalıştırı açıp "%localappdata%" yazın ve çıkan dosyada "Paradox ınteractive" klasörünü bulun, o klasörün içindeki bütün her şeyi silin. Ardından oyunu tekrar çalıştırdığınız küçük bir yükleme yapacaktır. Belki işe yarar.

Dediklerinizi yaptım fakat bu sefer de Launcher kapanıyor bir şey demeden, oyun da açılmıyor.

Denetim masasına girip program kaldır bölümünden C++ kütüphanelerinin ekran görüntüsünü paylaşır mısın? Sorun muhtemelen DLL kaynaklı ama oyun Game Pass'tan olduğu için biraz zor olabilir sorunu çözmek. Ek olarak, en son 0xc000007b hatası konusuna bakmışsınız. Siz de bu sorunu yaşıyor musunuz?

Denetim Masası'na girip program kaldır bölümünden C++ kütüphanelerinin ekran görüntüsünü paylaşır mısın? Sorun muhtemelen DLL kaynaklı ama oyun Game Pass'tan olduğu için biraz zor olabilir sorunu çözmek. Ek olarak, en son 0xc000007b hatası konusuna bakmışsınız. Siz de bu sorunu yaşıyor musunuz?

Öncelikle ilginiz için teşekkürler. 0xc000007b hatası yaşamadım, yaşayanların sorununa baktım daha önceden başıma geldiği için ve haklısın. Xbox Game Pass'in kopya koruma sistemi muhteşem.

1619882583065.png

Hmm, açıkçası oyunun exe dosyasına erişemeden hatalı DLL varsa nasıl tespit ederiz bilemiyorum. Oradaki 2015-2019 yazanları kaldırıp aşağıda vermiş olduğumu kurar mısın? Ek olarak, Paradox Launcher'ı kaldırabilirsin denetim masası üzerinden.

Hmm, açıkçası oyunun exe dosyasına erişemeden hatalı DLL varsa nasıl tespit ederiz bilemiyorum. Oradaki 2015-2019 yazanları kaldırıp aşağıda vermiş olduğumu kurar mısın? Ek olarak, Paradox Launcher'ı kaldırabilirsin Denetim Masası üzerinden.

Teşekkürler, benimle çok güzel ilgilendiniz. Artık oyun başlatılamadı hatası almıyorum fakat oyna butonuna bastığımda Launcher kapanıyor. Oyun açılmıyor.

Geri
Yukarı