Hearts of Iron IV DLC alınır mı?

Efeb

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba tam olarak 2 dakika önce hears of iron 4 aldım ve karşıma birkaç tane DLC çıktı. Arasından dikaktimin çektiği Hearts of Iron 3 ve Hearts of Iron 2 Full. Sizce ikisinden birini alınır mı? Yoksa ilk başta normal sürümü iyice öğrenip ondan sonra mı almalıyım bilemedim. Duyduğuma göre sadece oyunun öğrenmesi 250 saat civarı oluyormuş, bilemedim.

Kesinlikle. DLCler ile hemen hemen çoğu ülkenin kendine has orduları, ekipmanları ve odak ağaçları oluyor. Yanlız DLC Ler çok pahalı crack ile girmeniz sizin için daha iyi olur.

Öncelikle merhaba tam olarak 2 dakika önce hears of iron 4 aldım ve karşıma birkaç tane DLC çıktı. Arasından dikaktimin çektiği Hearts of Iron 3 ve Hearts of Iron 2 Full. Sizce ikisinden birini alınır mı? Yoksa ilk başta normal sürümü iyice öğrenip ondan sonra mı almalıyım bilemedim. Duyduğuma göre sadece oyunun öğrenmesi 250 saat civarı oluyormuş, bilemedim.

Önceden öğren, sevmeyip bırakan çok adam gördüm. Eğer seversen, DLC'ler zorunlu. En azından never step back, Battle of the bospours, death or dishonor, together for victory gibi DLC'ler alınmalı. Oyun DLC'siz çöp gibi bir şey.

Battle of the bosphorus, death or dishonor, together for victory ve la resistance alınabilir, alınmazsa tadı pek kalmıyor.
Ama önce öğrenmelisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı